Германия е новият европейски шампион за младежи

10:46
Два гола на Сандро Вагнер и прекрасна работа на Месут Озил осигуриха победата на Германия срещу Англия с 4:0 във финала на Европейското първенство до 21 години.

Англичаните започнаха двубоя по-активно, но инкасираха гол във вратата си в 23-а минута, когато Озил асистира на Гонсало Кастро за първото попадение в срещата. Три минути по-късо последва нов гол във вратата на британците, дело на Озил от пряк свободен удар.

Англия пропусна няколко възможности за намаляване на резултата, преди да последва трети гол за Бундестима, автор на който стана Вагнер в 79-а минута. Малко след това Вагнер фиксира крайното 4:0 за Германия срещу Англия, в чийто състав не фигурираха наказаните Гейбриъл Агбонлахор, Фрейзър Кембъл и Джо Харт.