Стартирахме на Европейското със загуба от Германия

23:18
Българският национален отбор до 19 години започна със загуба участието си на Европейското първенство в Унгария. В мач от Група "В" съставът на Александър Димитров отстъпи с 0:3 от Германия. Другите два състава в нашата група Украйна и Сърбия малко по-рано завършиха наравно 1:1.

Германците решиха мача още в първия половин час. Те поведоха още в първата минута. Дави Зелке откри резултата с удар от воле от наказателното поле. В 28-ата Германия удвои аванса си чрез Капитанът Щарк, който засече с глава центриране, топката отиде към далечната греда, където Зире от въздуха я прати във вратата.

Десет минути след почивката германците окончателно си подпечатаха победата. Щендер проби отдясно, подаде в наказателното поле към Мухтар, който продължи към Зелке, а нападателят с едно докосване реализира втория си гол в мача.

RVP_Reus_9
20.07.2014 10:20

Тея от пет удара-три гола. Адска успеваемост. Нашите добре играха, но просто нямаха късмет, а и имаше игра с ръка на немския вратар извън наказателното.

Rezors
20.07.2014 00:59

Второто полувреме нашите момчета показаха много въображение,личи си че с такива момчета като Вутов,Десподов,Орачев и др. нацията ни има светло бъдеще във футбола!Много ми харесаха последните 30 минути,а и трябва да се отбележи,че съдията не даде явна игра с ръка извън наказателното поле на вратаря на швабите,сърбите са шампиони на миналото световно,но това не значи,че сме обречени,то и на САЩ 94 паднахме първият мач от Нигерия а след това стигнахме полу-финалите!Имайте вяра,защото има надежда!!!*beer**cup**cup**cup**goal**goal**goal*

GrandeBarca
20.07.2014 00:44

Абе пичове..сега на това Евро ли ставаха 24 отбора или другото..смисъл..сега ако завършим 3ти в квалификациите примерно зад Италия и Хърватия играем ли бараж или отпадаме,че забравих за кое Евро ставаха нещата по тоя начин.

GrandeBarca
20.07.2014 15:38

Няма да паднем и 2та мача от Хърватия..ама добре,айде Х и загуба..пак са ти 18 точки и те стигат :Д

goshko0
20.07.2014 09:54

Бих казал, че това са доста реални прогнози с изключение на победата над Хърватия. Бих казал 2 загуби срещу Хърватия *joking* *wink*

GrandeBarca
20.07.2014 01:06

Аха значи имаме реален шанс..значи планирам..2 победи НАД Азербайджан и Малта..равен и победа над Норвегия...победа и загуба срещу Хърватия и равен и загуба срещу Италия..това са ти точно 20 точки..стигат,а :Д :Д доста фантазия имам :Д

simon_66
20.07.2014 01:02

Сега стават 24 отборите *smile* иначе 1 и 2 отбор от всяка група се класират директно(т.е.18 отбора),домакинът Франция и най-добрият трети-общо стават 20 отбора! Другите 4 участници се определят след баражи между останалите осем отбора финиширали на трета позиция в групата си *smile*

golemiq_geshan
20.07.2014 00:33

Германия а ?! Тея тримата на снимката са такива германци , че какво да ти кажа братче ... Иначе си заслужиха победата фрицовете , нашите бяха прекалено плахи и не пресираха достатъчно , обаче яко ни прекараха в тая група с такива невероятни отбори , а в другата останаха Израел , Унгария и дори Австрия не са на нивото на нито 1 отбор от нашата група , явно е нямало урни за поставени отбори при жребия , че да съберат трите най - слаби отбора в 1 група ...

Big_Ivan017
19.07.2014 23:36

Нищо ново.... *smile* очаквана загуба, но това не означава пък че няма да се класират! *smile*