ЦСКА излъга Марек в първата си контрола

13:17
Отборът на ЦСКА победи Марек с 2:1 в първата си лятна контрола. Попаденията за успеха на червените бяха дело на новите попълнения Мартин Камбуров и Маркиньос.

Приятелският двубой се проведе в Самоков.

Резултатът в мача бе открит в 19-ата минута, когато Камбуров се разписа от дузпа, отсъдена за неправомерна игра срещу него от страна на стража на Марек Емил Михайлов. Радостта на армейците обаче не продължи дълго, след като само 3 минути по-късно Кристиян Петков възстанови равенството.

В оставащото време до края на мача по-добрият отбор на терена бе този на ЦСКА. В 84-ата минута закономерното се случи и Маркиньос оформи крайното 2:1 в полза на столичния тим.