Еквадор обърна Хондурас с два гола на Енер Валенсия (видео)

09:47
Еквадор победи Хондурас с 2:1 в мач от група "Е" на Мондиала в Бразилия.

Двата отбора влязоха в мача с по една загуба. Еквадор загуби злощастно от Швейцария с 1:2 с гол на кръстоносците в добавеното време, докато Хондурас бе пометен от Франция с 3:0.

Резултатът бе открит в 31-ата минута от Карло Костли - 1:0 за Хондурас. Три по-късно Еквадор изравни чрез Енер Валенсия - 1:1. В 61-ата минута Валенсия реализира втори гол, с което донесе скъпоценни 3 точки за своите - 2:1 за Еквадор.

Класиране преди последните мачове в групата Франция - Еквадор и Швейцария - Хондурас: Франция 6 т., Швейцария и Еквадор с по 3 т., Хондурас 0 т.

Французите вече си осигуриха участие за следващата фаза на Мондиала.