Англия и Италия въртят равенства в контроли (видео)

23:56
Представителните отбори на Еквадор и Англия завършиха наравно 2:2 в зрелищен приятелски мач. Контролата се проведе на стадион "Сън Лайф", намиращ се северно от Маями.

Южноамериканците излязоха напред в резултата още в 8-ата минута, когато Енер Валенсия остави безпомощен Бен Фостър. Трите лъва възстановиха равенството чрез Уейн Рууни, който се разписа в 29-ата минута. Малко след началото на второто полувреме пък новото попълнение на Ливърпул Рики Ламбърт изцяло обърна резултата в полза на селекцията на Рой Ходжсън. В оставащото време до края на мача обаче еквадорците не се предадоха и успяха да стигнат до равенството с гол на Михаел Аройо в 70-ата минута.

Двата отбора завършиха срещата с по 10 човека, след като Антонио Валенсия от Еквадор и Рахим Стърлинг от Англия получиха червени картони в 79-ата минута.

В други по-интересни контроли, играни днес, Италия се задоволи само с равенство 1:1 срещу Люксембург, а Холандия се наложи над Уелс с 2:0.