Регистрирахме втора загуба от САЩ във Варна

22:18
Волейболният тим на Съединените щати победи България с 3:1  във втория мач от група "В" на Световната лига. Срещата се изигра във варненската зала "Конгресна".

Възпитаниците на Камило Плачи паднаха с 1:3 гейма (25:19, 22:25, 25:27, 17:25) от състава на Джон Спироу.

Във вчерашния двубой трикольорите отстъпиха с 2:3 гейма и си осигуриха 1 точка за класирането. България се попадна в тежка група на турнира заедно с отборите на Съединените щати, Русия и Сърбия.

svetlozar.kosev.7
25.05.2014 16:57

Я да не се излагат, а да си намерят друга професия хахаха

Gonzalo
25.05.2014 05:37

И в двата мача победи по-добрия отбор,в случая този на САЩ. Не само психически,технически,физически те ни превъзхождаха по всичко...явно подготовката на лъвчетата още не е на 100%. Надяваме се в останалите срещи всиччко това да е вполза на Нашия отбор.Горе главите и Успех с тях сме и ги подкрепяме.

peti2v
25.05.2014 01:34

"...България се попадна в тежка група на турнира..." - без коментар, се попадна...

ynwaLFC
25.05.2014 00:59

Радо,Матей и Андрей! Това ни трябва!

hoffi
24.05.2014 23:54

Проблема не е в НИТО в Алексиев, нито в Братоев.. Проблема е в ПЛАЧИ.. Алексиев и Соколов тренират от 2-3 дена, естествено, че няма да са на ниво! Братоев имаше много добър сезон след отказа на Жеков да играе, но тия два дни беше трагичен... единственото добро в двата мача беше посрещането, при толкова силни сервиси, топката кацаше на главата на Жоро, но той даваше лоши топки, дори когато даде добра топка Алексиев и Соколов спят.. ами като нито разпределителят ни е наред, нито атаката, СМЕНИ ГИ.. той изчака 2 мача и половина за да пусне Мулушев.. и още много грешки и забавени смени направи тоя Жабар..

Mesut213
24.05.2014 22:44

Много жалко, направо подарихме 5 точки на САЩ.Имам чувството, че нашите национали нямат никаква психика, при първия загубен сет настъпва хаос в отбора.Дали щеше да е различно с Жеков и Казийски никой не може да ни отговори, но не можем постоянно да се оправдаваме с това, трябва да се забравят старите времена и конфликти.

hristojj
24.05.2014 22:36

АЛЕКСИЕВ ВЪН........ с 15 % успеваемост ... да беше си почнал Пенчев мача, мъката щеше да е по-малка.... братоев и той не вдигна повече от 5 удобни топки за нападетелите и диагоналите ни.....