Леверкузен остана на 4-то място в Германия (видео)

19:32
Отборът на Байер Леверкузен победи у дома Вердер Бремен в последен мач от германската Бундеслига. Двубоят на стадион "Бай Арена" приключи при резултат 2:1 за аспирините.

Теодор Гебре Селасие откри резултата за домакините в 21-ата минута. Юмер Топрак възстанови равенството 13 минути по-късно, а в 53-ата минута кореецът Хьонг-Мин Сон оформи крайното 2:1.

Въпреки победата, Байер остана на четвърто място в крайното класиране, тъй като конкурентът Шалке също спечели двубоя си с Нюрнберг и разликата между двата тима остана три точки.

cheficha_1926
11.05.2014 18:38

Още помня ония мач през 2005 с Цска дето Мурад Хидуед им наши гол с глава от фал и Цска ги биха винаги подкрепям българските отбори в европа и тогава много им се накефих на Цскато .

ivanrealmadrid1
11.05.2014 18:13

ще ядат яко бой в Европа , не са отбора който беше преди време

GrandeBarca
10.05.2014 22:56

Започнах в Германия да симпатизирам на Леверкузен и ВОлфсбург,когато по 1 и също време там играеха Бербо и Марто Петров....точно този сезон исках Волфсбург да играе в ШЛ...като знам какви играчи играят там сега: Де Брюин,Густаво,Перишич,Дост,Олич,Родригес,Беналио,Налдо..ама глупавия Х преди 2,3 кръга у дома с Фрайбург прееба всичко

GrandeBarca
11.05.2014 00:11

Дано,но като цяло Лига Европа не е кой знае какво за таквиа отбори..за Волфсбург хайде може би..това е едниствения начин да изпъкнат с нещо..след като нямат шанс в Германия с БД и БМ....но попинцип ЛЕ...ни вълнува нас повече на Изток...както ние се радвахме на Лудогорец...Зенит я печели,ЦСКА М я печели,Шахтьор я печели..Галата изпъкна..но като цяло в последните сезони ЛЕ.. си има своите отбори..вАтлетико,Челси сега Бенфика ако..а пък за Севиля тва е шанс да изпъкне....а иначе искам да кажа ,че финала в ЛЕ ще епо-интересен от този в ШЛ..не ме разбирайте погрешно..ще епо отворен и с повече голове..но попринцип финалите в ЛЕ винаги са по интересни;..в ШЛ хапката е голяма...но финала миналата година беше супер де..дано и тази е така..но 2012 беше боза..цял мач скука...в последните 10 мин стана екшън