ПСЖ отново е шампион на Франция!

22:50
Пари Сен Жермен спечели титлата на Франция!

Парижани бяха официално короновани, след като днес не успя победи Гинган като домакин. Монегаските стигнаха само до равенство 1:1 и вече не могат да достигнат ПСЖ на върха. Тимът, воден от Клаудио Раниери, събра 76 точки и изостава със 7 пункта от лидера, два кръга преди края.

Добрата новина е, че Димитър Бербатов отбеляза нов гол с екипа на Монако. Българинът откри резултата в 77-та минута, матирайки противниковия вратар след игра с глава.

Пет минути преди края гостите стигнаха до равенството. Тогава се разписа Фатих Атък.

По-този начин ПСЖ защити титлата си, още преди да започна мачът на столичани срещу Рен.