Юнайтед победи в последния мач на Видич (видео)

23:31
Манчестър Юнайтед победи като домакин Хъл Сити в мач от 37-я кръг на английската Висша лига. Двубоят на стадион "Олд Трафорд" приключи при резултат 3:1 за състава на Райън Гигс.

След тази среща червените дяволи се намират на 7-о място в класирането на първенството с актив от 63 точки, а тигрите остават на 15-а позиция с 37 спечелени точки.

18-годишният дебютант на домакините Джеймс Уилсън показа завидни умения и отбеляза първите два гола в срещата в 31-ата и 60-ата минути. Мат Фрайът върна един гол за гостите в 63-ата минута, но Робин ван Перси оформи крайното 3:1 за Юнайтед четири минути преди края на редовното време.

Този мач по всяка вероятност бе последен с екипа на червените дяволи за сръбския полузащитник Неманя Видич, който напуска тима след края на сезона.

Любопитно е, че мениджърът на домакините Райън Гигс гласува доверие на себе си и влезе в игра, заменяйки друг дебютант за Юнайтед Том Лоурънс.

Стартови състави:

Ман Юнайтед:
Де Хеа, Бютнер, Смолинг, Джоунс, Уилсън, Лоурънс, Карик, Фелайни, Кагава, Валенсия, Янузай

Хъл Сити:
Якупович, Росиниър, Фигероа, Дейвис, Брус, Елмохамади, Куин, Мейлър, Бойд, Лонг, Корен

Fball_matters
07.05.2014 16:15

Някой ще ми каже ли , защо Карик бе с капитанската лента ?

ApricotGarden
07.05.2014 16:47

Видич влезе като резерва, а Карик започна титуляр.

MU121
07.05.2014 09:50

Защо всички отписват Евънс, мисля че с Филката ще са добра двойка централни защитници.

Barsabg
07.05.2014 09:35

Днес Гигс ни показа неговите две светлини!Невероятен треньор и също така играч!Такъв финес,такова самораздаване и такава мисъл!Истински лисица!Янузай отново блести и мисля че отбора трябва да се гради около него,следващата година ако имате късмет без контузии имате феноменална нападателна мощ!Уилсън е страхотен!За един мач направи много повече отколкото Уелбек за целия сезон!Йънг,Уелбек,Еванс ВЪН!Трябват ви задължително двама защитници от добра класа,халф и крило!Следващата година ще е много по-интересна!Дано сте замесени в борбата за титлата!

Cleverley23
07.05.2014 02:01

Не мога да повярвам ! Това е първият мач на Юнайтед който пропускам от 3-4 години насам, ако не и повече, и то какво шоу !!! Юноша с 2 гола, Гигс пуска Гигс, от коментарите разбирам, че не ни свирили една камара дузпи, А АЗ ДА НЯМАМ ВЪЗМОЖНОСТ ДА ГЛЕДАМ... *sad**sad*

scsa
07.05.2014 08:25

+ гол на сър Гигс от 30 метра в сглобката ,ако не я беше извадил вратаря им ...*lol*

Zizzou_1982
07.05.2014 00:22

Смятайте колко тъп ви е треньора, че държи легенда като ГИГС резерва *lol**lol**lol**lol*

Salient
07.05.2014 00:19

Captain_Vidic
07.05.2014 00:16

Огромни! Видич и Гигс, играчи с големи сърца,истински легенди!

Sparta4e
07.05.2014 00:12

Темата цепи - "Юнайтед бе в последния мач на Видич (видео)"
Сигурно са били на терена.....

man_utd_bg
06.05.2014 23:55

Само адмираций може да има след този мач за СЪР Раяна Гигс най великият футболист играл в тази лига.Само поклон заслужаваш СЪР.

Salient
06.05.2014 23:53

Много добър мач като изключим съдийството. Много емоционален завършек на мача! Искрено се надявам близките години да се наложат юноши от школата, които да оправдаят доверието, което им се гласува!

Duhcheto_messi
06.05.2014 23:49

Смяна в отбора на Ман Юнайтед. Ryan Giggs заменя Tom Lawrence с Райън Гигс.

man4estara10
06.05.2014 23:44

Гигс невероятен.Браво на новото момче.Страхотно включване.Съдийството беше меко казано ужасно.Иначе мача се получи като приятелски или като бенефис на Видич и Гигс.*lol**lol*

Manchester4o
06.05.2014 23:42

Не знам какво трябваше да стане за да даде дузпа садията,на 4 пъти можеше да го направи,едния беше когато Гигс беше в игра и щеше да я изпълни*devil* иначе Янузай ги уби *smile*

kapitana123
06.05.2014 23:56

Ахам, съвсем друго си беше при домакинсквото срещу Олимпиякос. Плонж, дузпа - чиста работа. Така трябва всеки мач, че да потръгне *joking*

rockytoo

Трябваше да счупят някой крак или ръка, че да дадат дузпа *lol*

petko9305
06.05.2014 23:41

Играхме по шампионски. Изключително забавен мач и интересен за мен ден.
Освен това за първи път няма хеит в тема на Юнайтед, а коментарите са все позитивни и с настроение.

rockytoo
06.05.2014 23:29

Тренера прави асистенция .. ГОЛЯМ Е !!! *devil* *lol*

komara92
06.05.2014 23:05

Ее браво на момчето дано вкара хетрик *smile* Иначе тоя Фелайни е голям бастун *lol*

06.05.2014 22:25

А Гигс дали се записал в резервите? Мисля, че под горнището си е приготвил екипа. *joking*

Salient
06.05.2014 22:37

Видях го да загрява към края на полувремето, предполагам, че ще влезе по някое време през второто! Иначе съм на мнение, че още след отпадането от Байерн трябваше да се заложи на юноши. Някак си друго чувство придава този мач, не само заради Капитана, но и заради юношите. *smile*