Гранада спря Реал Сосиедад в последната минута (видео)

09:30
Отборът на Гранада направи важна крачка към оцеляването си в елита на испанския футбол, след като се добра до равенство 1:1 срещу Реал Сосиедад.

След нулево първо полувреме на ст. "Аноета", мексиканският нападател Карлос Вела откри резултата в полза на домакините в 78-ата минута, но в добавеното време на мача Одион Игало донесе точката на Гранотес.

Двата тима завършиха срещата с по 10 човека, след като първо в 54-ата минута Ресио от състава на гостите получи втори жълт картон, а 2 по-късно Микел Гонзалес го последва под душовете с директен червен картон.

След изиграването на двубоите от 36-ия кръг на Примера дивисион, Реал Сосиедад заема 6-о място в класирането с 58 точки. Гранада пък е 15-и с 38 пункта, на 3 от зоната на изпадащите.