Лацио и Верона не се победиха в голово шоу (видео)

21:57
Отборите на Лацио и Верона си спретнаха зрелищно равенство 3:3 в предпоследния мач от програмата на 36-ия кръг на италианската Серия "А".

Римските орли откриха резултата в 30-ата минута чрез сенегалския нападател Балде Кейта, но 7 по-късно Маркиньо възстанови равенството. Четвърт час след почивката Шенад Лулич отново осигури предимство на римляните. С голове на Хуан Итурбе ('69) и Ромуло ('83) обаче жълто-черните осъществиха пълен обрат, но последната дума имаше Стефано Маруи, който оформи крайното 3:3 в третата минута на добавеното време.

Двата отбора завършиха срещата в намален състав, след като Лулич от домакините и Микаланджело Албертаци от гостите получиха червени картони.

Така Лацио остана на 9-о място в класирането с 53 точки, колкото има и Верона на 10-а позиция.