Загуба на Рома короняса Ювентус в Серия "А" (видео)

18:56
Ювентус на практика спечели шампионската титла на Италия, след като прекият конкурент на Старата госпожа - Рома загуби катастрофално с 1:4 гостуването си на Катания.

Мариано Иско даде преднина от два гола на своя тим, след като се разписа в 26-ата и 34-ата минута. В 37-ата минута легендата на вълците Франческо Тоти върна надеждите на тима, намалявайки на 2:1. След почивката домакините стигнаха до нови три гола, дело на Берхесио в 56-ата и на Бариентос в 79-ата минута.

Рома остава с 85 точки, а Юве е недостижим лидер в класирането на Серия "А" с 93 пункта.

obicham_Inter
05.05.2014 09:15

Честита ви последна титла в близките две десетилетия.От следващия сезон ние ще сме господарите на Италия *devil**wink*

Juventus333
05.05.2014 12:45

Бягай е ..... *lol* *lol* *lol*

fidel_castro
05.05.2014 00:06

Честита "титла" на феновете на Ювентус. Радвайте се докато не са започнали пак евротурнирите...

05.05.2014 19:38

Там е работата, че вие ще играете в Европа, но какъв е смисъла, след като там при първия сериозен съперник отпадате. Което повдига неизбежните въпроси за "феноменалните" ви серии в Серия А (колко хубаво се получи)... *joking*

Juventus333
05.05.2014 02:54

Ние поне ще играем там. За разлика от твоите палави отборчета. *smile*

Totti_Aguero
04.05.2014 23:22

Единственото хубаво в цялата картинка е че Тоти вече е вкарал на всички тимове. *beer*

04.05.2014 20:00

За какво им е да си дават зор ? Разбраха, че титлата няма да вземат, а второто място им беше сигурно.

Rasho79
04.05.2014 19:09

Винаги така ще стане, най-сигурния мач ще те преебе!*beer*

norwich_ajax
04.05.2014 19:33

То и Съндърланд така биха Юнайтед и Челси като гост и направиха х със Сити пак като гост в рамките на 4 кръга такива отбори дет изпадат са най опасни *wink*

holigan4e
04.05.2014 19:23

И кое му е сигурното ? Само като видях Катания на кое място са ми стана ясно , че Рома ще дават мача....ти как си го представящ сериозен отбор като Рома , които има амбиции за участие в ШЛ да падне от некви просубяняци като Катания и то с 1:4 ??!?!?!?!?!?

Rezors
04.05.2014 19:05

"След почивката домакините стигнаха до нови три гола, дело на Берхесио в 56-ата и на Бариентос в 79-ата минута"