Шампионски Атлетико срещу Хетафе (видео)

22:14
Атлетико Мадрид победи като гост Хетафе в мач от 33-я кръг на испанската Примера дивисион. Двубоят на "Колизеум Алфонсо Перес" приключи при резултат 2:0 за дюшекчиите.

Защитникът на гостите Диего Годин откри резултата в 40-ата минута, а в 85-ата минута голмайсторът на дюшекчиите Диего Коща оформи крайното 2:0 за Атлетико, но в този момент получи и контузия след удари на коляното си в гредата. Преди това звездата в състава на Диего Симеоне пропусна да отбележи от дузпа в 66-ата минута.

След тази среща тъмносините остават на 18-о място в класирането на първенството с актив от 31 точки, а дюшекчиите са едноличен лидер с 82 спечелени точки.

rostislav.kovachev
14.04.2014 10:40

Фена е уникален *smile* Коща и той...
Голям треньор имат. Като си изринем борда, начело с президента, той ще е най-доброто решение за нас догодина.
Но преди това, успех и на двата фронта!

levskishampion
14.04.2014 10:22

Титлата ще се реши последния кръг с Барселона освен ако Атлетико не бият до края и Барселона са на 4 точки от тях Реал Мадрид и да ги стигнат по точки Атлетико става шампион

AleksHD
14.04.2014 01:01

Желанието на Коща за гол!! Майко мила този човек и да има пожар на терена пак ще рискува само да вкара топката в мрежата.Такъв тип нападатели се контузват често но показват желанието за игра в техните сърца!

Hitchhiker1902
14.04.2014 00:25

Преди доста време твърдях, че Атлетико нямат потенциал и скамейка, за да поддържат темпото докрай. Сбърках. Мачкат си хората и хич не им пука, че се борят с половинмилиардни селекции в Примера и ШЛ. Респект за Симеоне и момците му, не ме кефи играта им, но шапка им свалям за характера. Титла в Примера би била съвсем заслужена, зависят от Валенсия и от себе си вече. Барса и Кампа едва ли ще са фактор - не щото каталунците ще полегнат, а щото толкова си могат. (...е, Неймар ще полегне 10-20 пъти, ама това е друга тема.)

П.П. Коща изглеждаше доста зле, дано не е сериозно, би било нелепо да приключи сезона по такъв начин...

13.04.2014 23:53

Егати пушилките *cigarette* Тъкмо направиха мадридска коалиция да ни отмъкнат трофеите и ние втасахме. От двете злини по-малката, ама едва ли...

13.04.2014 22:22

Честито на Атлетико, но Коща определено се удари зверски в гредата...крещеше адски силно, контузията може да бъде доста тежка, но да се надяваме да е добре, защото определено една сериозна контузия сега, може да секне толкова силната му форма и обещаваща кариера.

gL_Manekena
13.04.2014 23:35

Не си прав виж че на реванша с Барса се справиха и без него.А да попитам къде са останалите фенове на Барса и Реал който предвиждаха загуба за Атлетико а? Някой го е яд че му излезнаха криви сметките *lol*