Дел Пиеро продължава да блести по терените на Австралия

12:25
Легендарният италиански футболист Алесандро Дел Пиеро отбеляза два гола за победата с 4:1 на Сидни като домакин на Уелингтън Финикс в мач от 26-ия кръг на австралийската "А" лига.

39-годишният Дел Пиеро откри резултата в 33-ата минута, разписвайки от дузпа, а в самия край на първото полувреме удвои предимството на своя тим, този със страхотно изпълнение на пряк свободен удар. До края на срещата небесносините не изпуснаха контрола върху играта и заслужено се поздравиха с три точки.

Сидни заема 6-о място в класирането с 36 точки, а Уелингтън Финикс е 9-и с 28.