Черноморец запази надежди след обрат над Славия

20:03
Отборът на Черноморец Бургас запази надежди да избегне изпадане през този сезон, след като показа характер и обърна Славия до 2:1 в мач от 31-ия кръг на "А" група, игран на стадион "Лазур" в Бургас.

През първата част гостите от София бяха по-добри и поведоха след гол на Янко Сандански от свободен удар в 28-та минута, а малко след това Галин Иванов направи много сериозен пропуск. След почивката акулите заиграха много по-силно, а бяха подпомогнати и от Цветоми Панов от тима на Славия, който си изкара втори жълт картон в 64-та минута. Възпитаниците на Димитър Димитров се възползваха и стигнаха до пълен обрат с попадения на Фонсека и Милчо Ангелов.

С този успех Черноморец се доближи на три точки от днешния си съперник, а Локомотив София е с една точка повече от белите, като трите тима ще продължат битката за спасение.