Минимални победи за Реал Сосиедад и Виляреал (видео)

22:59
Отборът на Реал Сосиедад се наложи минимално като домакин над Валядолид в среща от 30-ия кръг на испанската Примера дивисион. Двубоят на стадион "Аноета" приключи при резултат 1:0, като единственото попадение в мача бе дело на мексиканския нападател Карлос Вело, който се разписа в 23-ата минута.

С тази победа синьо-белите запазиха 6-ата си позиция във временното класиране с 49 точки, докато тимът на гостите остана в зоната на изпадащите с 27.

Real Sociedad vs Real Valladolid 1-0 ~ All... by SportNewsHD

Успех със същия резултат постигна и отборът на Виляреал, който е един от преките съперници на Реал Сосиедад в битката за евротурнирите. Победното попадение за Жълтата подводница при гостуването на Хетафе отбеляза Жереми Пербе. Френският голмайстор бе точен още в 5-ата минута на мача.

Виляреал изостава с 1 точка от Реал Сосиедад, като се намира на 7-о място в подреждането. Хетафе от своя страна е 18-и с 28 пункта.

Getafe CF vs Villarreal 0-1 ~ All Goals... by SportNewsHD