Платини: Само аз мога да победя Блатер

19:01
Платини: Само аз мога да победя Блатер
Президентът на УЕФА Мишел Платини каза, че е единственият човек, който може да победи Сеп Блатер в битката за президент на ФИФА.

58-годишният французин все още обмисля дали да се кандидатира за изборите за глава на световния футбол догодина.

"Има само един човек, който може да победи Блатер и това съм аз. Имам много поддръжници из целия свят. Засега обаче не съм решил дали да предприемам тази крачка. Щастлив съм като президент на УЕФА и все още обмислям възможността за ФИФА. Ще се консултирам с много хора, но решението ще бъде лично мое", каза Платини.

Самият Блатер, който е президент на ФИФА от 1998 година подхвърли, че ще се кандидатира за пети пореден мандат, но решението си ще обяви официално на конгреса на ФИФА в Сао Паоло непосредствено преди Мондиала в Бразилия. До момента единствената официално обявена кандидатура е на Жером Шампан.

Булевард

За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!

Регистрация

Коментари

RealMardridCR7
27.03.2014 22:40

До коментар [@comment 1601764] от [@user levskirealfen]:

прав си,не иска да си признае някои работи за Барса,такива са повечето от феновете на Барса

myzrael
28.03.2014 17:40

и това го казва фен на отбора на Съдийската колегия *joking*

manutd21
27.03.2014 21:32

Джаро-Иво пасти да ядат,това е истинска мафиотска битка *joking*

GrandeBarca
27.03.2014 19:41

Изобщо последната им титла...а титла във ВЛ никой не е видял*lol**lol**lol**lol**lol*

GrandeBarca
27.03.2014 19:09

Абе и двамата сте нег*дници..как пък за групите на Световното се паднхте Швейцария и Гранция в компанията..на сили като Хондурас и Еквадор....

GrandeBarca
27.03.2014 21:06

А Франция беше във втора и се паднаха с най-лекия от 1ва..и с Хондурас и Еквадор

MaLkO_LuD94
27.03.2014 20:39

Твоите факти ги знаем *wink* За разлика от теб аз пиша и под ЦСКА и Барса а ти пишеш само за Барса *joking*

ivanrealmadrid1
27.03.2014 20:29

Швейцария бяха в първа урна ,,, с испания и германия ли искаш да се паднат

paradise11
27.03.2014 20:21

Нали,все едно ти да не напишеш такъв под новина за Левски,а за разлика от теб аз пиша само факти.

MaLkO_LuD94
27.03.2014 20:05

Оставаше ти да напишеш коментар и да не е свързан с Барса просто МИСИЯТА НЕВЪЗМОЖНА *erm*

GrandeBarca
27.03.2014 19:41

Може..ама мога ли да ги виня за това,че Ливърпул не са играли в турнира на големите от 4 години..и,че дори ти и баща ти не сте видяли последната им титла във ВЛ *wink*

paradise11
27.03.2014 19:30

Всичко това е математическо възможно,но някой конспраций свързани с БАрселона,за тях можеш да ги виниш.