Платини: Само аз мога да победя Блатер
58-годишният французин все още обмисля дали да се кандидатира за изборите за глава на световния футбол догодина.
"Има само един човек, който може да победи Блатер и това съм аз. Имам много поддръжници из целия свят. Засега обаче не съм решил дали да предприемам тази крачка. Щастлив съм като президент на УЕФА и все още обмислям възможността за ФИФА. Ще се консултирам с много хора, но решението ще бъде лично мое", каза Платини.
Самият Блатер, който е президент на ФИФА от 1998 година подхвърли, че ще се кандидатира за пети пореден мандат, но решението си ще обяви официално на конгреса на ФИФА в Сао Паоло непосредствено преди Мондиала в Бразилия. До момента единствената официално обявена кандидатура е на Жером Шампан.






















За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!
РегистрацияКоментари
27.03.2014 22:40
До коментар [@comment 1601764] от [@user levskirealfen]:
прав си,не иска да си признае някои работи за Барса,такива са повечето от феновете на Барса
28.03.2014 17:40
и това го казва фен на отбора на Съдийската колегия *joking*
27.03.2014 21:32
Джаро-Иво пасти да ядат,това е истинска мафиотска битка *joking*
27.03.2014 19:41
Изобщо последната им титла...а титла във ВЛ никой не е видял*lol**lol**lol**lol**lol*
27.03.2014 19:09
Абе и двамата сте нег*дници..как пък за групите на Световното се паднхте Швейцария и Гранция в компанията..на сили като Хондурас и Еквадор....
27.03.2014 21:06
А Франция беше във втора и се паднаха с най-лекия от 1ва..и с Хондурас и Еквадор
27.03.2014 20:39
Твоите факти ги знаем *wink* За разлика от теб аз пиша и под ЦСКА и Барса а ти пишеш само за Барса *joking*
27.03.2014 20:29
Швейцария бяха в първа урна ,,, с испания и германия ли искаш да се паднат
27.03.2014 20:21
Нали,все едно ти да не напишеш такъв под новина за Левски,а за разлика от теб аз пиша само факти.
27.03.2014 20:05
Оставаше ти да напишеш коментар и да не е свързан с Барса просто МИСИЯТА НЕВЪЗМОЖНА *erm*
27.03.2014 19:41
Може..ама мога ли да ги виня за това,че Ливърпул не са играли в турнира на големите от 4 години..и,че дори ти и баща ти не сте видяли последната им титла във ВЛ *wink*
27.03.2014 19:30
Всичко това е математическо възможно,но някой конспраций свързани с БАрселона,за тях можеш да ги виниш.