Монако с Бербо не успя да бие Лил (видео)

00:16
Монако и Лил завършиха наравно в мача от 30-я кръг на френската Лига 1. Двубоят на стадион "Луи II" приключи при резултат 1:1.

Българският нападател на домакините Димитър Бербатов излезе като титуляр за тима и остана на терена през цялата среща.

Резултатът бе открит още в четвъртата минута, когато атака започната от Бербо, завърши с мощен удар на Мунир Обади, който не остави шансове на вратаря на гостите Винсент Ениеама. В 38-ата минута обаче Лил изравни чрез младия си нападател Дивок Ориджи.

Така Монако събра 63 точки на второто си място в класирането на първенството, а Лил е на една позиция по-надолу с 54 пункта.