Лацио и Милан не се победиха, Юве с минимален успех (видео)

23:49
Отборите на Лацио и Милан завършиха наравно в мач от 29-я кръг на италианската Серия "А". Двубоят на "Стадио Олимпико" приключи при резултат 1:1.

Резултатът в срещата откриха гости в края на първото полувреме, когато в 43-та минута автогол си отбеляза френският защитник Абдулай Конко след изстрел на Рикардо Кака. Изравнителният гол за римските орли дойде в 61-та минута, след попадението на аржентинския халф Алваро Гонзалес.

След тази среща лациалите остават на 7-о място в класирането на първенството с актив от 41 точки, а росонерите са на 12-а позиция с 37 спечелени точки.

Шампионът Ювентус пък постигна минимална победа като гост на Катания с 1:0. Единственият гол за Старата госпожа вкара Карлос Тевес в 59-та минута на мача.

Така Юве вече има преднина в челото на класирането от 14 точки пред втория Рома, а сицилианците са на последната 20-а позиция с 20 пункта в актива си.