Ливърпул обърна зрелищно Кардиф, Суарес се развихри (видео)

18:57
Кардиф Сити загуби тежко у дома от Ливърпул в мач от 31-я кръг на английската Висша лига. Двубоят в Уелс приключи при резултат 6:3 за състава на Брендън Роджърс.

Хеттрик за гостите отбеляза уругвайската звезда Луис Суарес, който бе точен в 16-ата, 69-ата и в 96-ата минути на мача. Мартин Щкъртъл добави два гола а веднъж бе точен и Даниел Стъридж. С гол на Джордън Мъч в 9-ата минута Кардиф поведе в резултата. Фрейзър Кембъл в 25-ата минута и отново Мъч в 88-ата минута реализираха останалите попадения за домакините.

След тази среща сините птици се намират на предпоследното 19-о място във временното класиране на първенството с актив от 25 точки, а мърсисайдци са на 2-ра позиция с 65 спечелени точки.

Стартови състави:

Кардиф:
Маршъл, Теофил-Кейтрин, Джон, Медел, Колкър, Руис, Ким, Фабио, Кембъл, Белъми, Мъч

Ливърпул: Миноле, Джонсън, Шкъртел, Агер, Алън, Джерард, Хендерсън, Фланаган, Коутиньо, Суарес, Стъридж

MaLkO_LuD94
23.03.2014 13:01

Дали няма да настъпи нова ера във футбола а именно Ливърпул да се борят за титлата всеки сезон а МЮ за топ 4 *smile*

Kireto1232
23.03.2014 13:07

А дано *smile* !

liverpoolfccc
23.03.2014 11:57

Ливърпул който всеки обича да гледа прави зрелище дори и с отбори от долните дивизии ..прости тактики красив футбол ... Нещо което Челси не може...Тактики без футбол .. Честито ! Ако си вземем всички мачове което е повече от възможно изместваме Челси .. Сити са основния претендент *smile*

fhh
23.03.2014 12:04

имаме мачове и с двата отбора,и то на Анфилд така че имаме голям шанс за титлата колкото и на някой да не им се вярва*beer*

fhh
23.03.2014 09:52

Siko2
23.03.2014 08:11

Абе може ли да сложите такъв клип с головете? Всеки път качеството на всички клипове ви е все едно съм го снимал с телефона...

Agger5LFC
22.03.2014 23:51

Това е моя Ливърпул честита ни победа! You'll Never Walk Alone!

kibo1992
22.03.2014 23:50

Много голям Ливърпул!!!! И който смята , че Суарез не играч на сезона , явно не разбира от футбол!! Y.N.W.A

wesselin1994
22.03.2014 23:05

Леле колко ме е яд, че изпуснах мача заради шибаното пътуване София-Бургас... Честита победа на всички фенове на Ливърпул! Веднага пускам да гледам мача, че е бил уникален *smile*

djd2
22.03.2014 22:16

Ето това е Ливърпул и затова толкова обичам Ливърпул! Със всеки един съперник е способен да създаде невероятен екшън. Няма надлъгвания, само чист футбол!

sartoiar
22.03.2014 21:40

Брендо върши чудеса в Ливърпуул, честита победа!

LFC_Fan93
22.03.2014 21:36

Невероятен ЛИВЪРПУЛ!!!Със всеки мач отбора израства все повече.Проблема,който отбора трябва да реши е в защитата и по-точно в дефанзивната част от играта,защото видяхме,че защитниците ни умеят да бележат и то много,но остава проблема при разбиването на атаките на противника,там се правят повече грешки,ако там нещата се изчистят,тогава ще може да говорим за титла,тогава отбора ще покаже че е дораснал достатъчно,защото ако атаката в един мач спре да функционира резулататите няма да са такива.Не случайно хората казват,че отбора се гради от защитата със здрава и стабилна защита.
Иначе днес атаката отново показа,че е една от най-добрите в Европа.Истинска наслада за окото.Честита победа на всички Скаузъри!!!*beer*

Hitchhiker1902
22.03.2014 21:29

Слаба защита и голям, огромен Суарес... Виждал съм играчи, които носят отбора на гърба си 1,2,3,5 мача... но цял сезон??? Ако Пуул вземе титлата тази година трябва да направят паметник на Луис... И това го казвам с цялото си уважение към Стиви и останалите играчи, както и към Роджърс. Просто Суарес направи феноменален сезон, няма друга такава машина в момента.
(... който не е съгласен да си помисли как биха изглеждали Меси и Роналдо с Алън, Хендерсън и Коутиньо зад гърба си *erm*)

Kireto1232
23.03.2014 12:18

Така е Суарез е машина и и няма кой да го оспори ,но не само той е успеха за Ливърпул през този сезон , нека не забравяме Дани ,както и невероятната форма на Рахим и Хендо , а ми пасовете на Коу и Джерард *smile* и най-вече ами Брендънд Роджърс ,главния виновник за всичко случващо се в Ливърпул !

ytrewq
22.03.2014 19:56

Почти всички ВСИЧКИ МАЧОВЕ НА ЛИВЪРПУЛ ГИ ДАВАТ ПО АЛ ДЖАЗИРА . Арабите имат 6-7 спортни канала, по единия дори даваха мача от Чемпионшип- Мидълсбро, срещу КПР. Така , че който има Джаирите да проверява. Лпул са световна марка и ги дават за цял свят БЕЗПЛАТНО ОТ арабските телевизии, дори коментарите бяха на английски. Уникално второ полувреме! YNWA !!!!

ytrewq
22.03.2014 19:51

Историческият враг поведе на Чуковете. Жалко за Кардиф-поне досега никога не съм мислил , че са от кръга отбори на МЮ и САФ, но с назначаването на Солскяер за треньор, знае ли се... Истината е че ни скочиха здраво, за това си го получиха ...здраво.

fhh
22.03.2014 19:48

честита победа на всички*beer**beer**beer*

skivur
22.03.2014 19:31

На някой да м се намира линк с най-интересните моменти от мача?

ceco06
22.03.2014 19:30

определено като видях 1:0 и после 2:1 в сайта не очаквах да вземем повече от точка, но ето че имало и приятни изненади от любимия Ливърпул
и огромни благодарности на Диема/Нова спорт за мача -да пукнат дано !

vasil74
22.03.2014 19:28

това е Ливърпул който искаме да виждаме......красва игра и голове.

ytrewq
22.03.2014 19:24

Честито !!! Страхотна игра през второто полувреме! Мисля, че от днес имаме още само 2 конкурента. Нашите ИГРАЯТ , АМА ИГРАЯТ!!! Проблемите в защита ги има- играхме малко аристократично, без да мислим, че на Кардиф им трябват точки и бяха много нахъсани. Има грешка-горе пише , че ЛС е вкарал 4 гола-не е вярно - хеттрик, третия гол го вкара Шкъртел.Y.N.W.A.

kirowe
22.03.2014 19:14

Грешка, най-добрият играч в света.

kirowe
22.03.2014 19:11

Суарез - най-добрият нападател в света. Спокойно можеше да стигне кота 40, ако от Фърги Асоциейшън не го бяха наказали в началото на първенството.

sad4me84
22.03.2014 21:56

За какви фъргита става дума? Суарез беше наказан за ухапване при това с доста злоба. Ако това трябва да се толерира, не виждам защо фенките на Барса се впрягат когато играчите на Реал ги ритат и блъскат

scouser_pool
22.03.2014 19:09

Очаквах равен тук , браво на отбора , че продължава да печели , мечтата за титла е жива!*beer*

Scouser95
22.03.2014 19:04

Честито! Отново САСАСАС са страхотни! *beer**cup*

panew

Челси и Ливърпул днес са отличници.

RMcF_

Браво на Суарес мисля, че ще успее да мине рекорда на Кристиано Роналдо, по най- много отбелязани голове за 1 сезон - 31. Да видим!!

LFC_Fan93
22.03.2014 21:30

Тук не става въпрос за общия брой голове на двамата.Коул и Ширър поотделно имат по 34 гола.Но Суарез ако продължава така може да подобри този рекорд.*beer*

ynwaLFC
22.03.2014 21:07

Тогава Стъридж и Суарез са счупили рекорда и са поставили нов,защото - Стъридж има 19 гола,а Суарез има 28 = 47

El_Fenomeno5
22.03.2014 19:17

Рекорда се държи от Andy Cole и Alan Shearer от 34 гола в един сезон.

Juventus_1988
22.03.2014 19:03

Честита победа на всички фенове на Ливърпул *beer*

BuTaMuH_C
22.03.2014 18:58

Уинър,това не е четвърти гол на Суарес,а е трети,поправете единия гол - вкара го Шкъртел

Dankata97
22.03.2014 18:57

Поредна победа страхотно нападение имаме, време и да мислим за сряда и там да бием и да доближим Челси *beer**cup*

22.03.2014 18:56

айде честита ни победа страхотен мач се получи жалко че допуснахме 3 гола но не може постоянно сухи мрежи YNWA *beer*

luiz_lfc

Суареееес и напред към рекорда! Радвам се че Суарес не подаде защото заслужава да счупи рекорда на шиирър!

Kireto1232
22.03.2014 18:55

Честита победа скаъзъри *wink* радвам се за Суарез много *smile* ,жалко ,че допуснахме 3-ти гол но важното е ,че победихме !

BuTaMuH_C

Стърлинг обаче доста се разочарова,че Суарес не му подаде

Kireto1232

Е да така е но нормално е да иска да направи ХетТрик все пак гони рекорд тоя сезон *smile*

22.03.2014 18:42

Последно гола в 54 минута на Суарес ли е или на Шкъртел? Не гледам мача , но първо го писаха на Шкъртел , а сега е наннисан на Суарес?

I_LOV3_CHELSEA
22.03.2014 18:36

Честита победа ! С нетърпие очаквам мача на Анфилд *smile* Най-добрата атака срещу най-добрата защита. Това ще е мачът решаващ борбата на титлата. И да не забравяме сити *smile*

Mesut213
22.03.2014 18:22

Не че нещо, нито искам да ви разваля настроението от хубавия развой на мача ( надали мога и да искам ), ама ще е добре да се научите как се пише името на СуареС *lol* .

Mesut213
22.03.2014 18:28

Ти наистина ли ? *lol* . Преди всичко си в България, а след това в Европейския съюз, и няма никакво значение как се пише на английски.Както и да е не искам да споря, за това глупаво е, просто го писах ей така, защото видях над 90% от феновете на Ливърпул да му пишат името със С накрая *wink* .

Ginekologa

*joking**joking**joking*

levskishampion
22.03.2014 18:25

Не че нещо ама на Английски е суарез и все пак сме в европейския съюз за това го пишем така

nkrumov
22.03.2014 18:19

СУАРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЗ

22.03.2014 18:14

Парите си влезаха на място заслужават да вземат титлата няма спор най-добрия отбор в Англия

MaLkO_LuD94
22.03.2014 18:12

Най-атрактивния отбор напълно заслужават да са шампиони *smile*

MaLkO_LuD94
23.03.2014 10:47

Защото веднага намесваш Барса без никаква причина *thumb_up* И чак да ни сложат на решето айде моля не говориш за Сливнешки герой *wink*

sad4me84
22.03.2014 18:49

Защо го приемаш като заяждане, не разбрах? Казвам истината и това което мисля.

MaLkO_LuD94

По принцип бих те попитал защо се заяждаш но след като знам че си фенче на Челси няма смисъл *thumb_up* Ако има отбор в Англия който да подкрепям то това е Ливърпул така че тихичък те искам *thumb_up*

sad4me84
22.03.2014 18:15

Те Ливърпул ако ви хванат ще ва сложат на решето.

fhh
22.03.2014 18:00

къде може да се гледа

Notlike
22.03.2014 18:02

[@link http://sportcategory] .tv/ soccer/cardiff-city-liverpool-fc-fs3mjga# Махни отстъпите и си ти *wink*

22.03.2014 17:53

Алън ми скъса нервите. Смяната със Стърлинг на почивката е задължителна.

luiz_lfc
22.03.2014 17:41

Шкъртеееел може да не се справя в защита днес но пък в атака е на обичайното ниво

luiz_lfc
22.03.2014 17:34

Ох тоя алън за пореден път показа "огромната"...

22.03.2014 17:29

Защитата ни е на обичайното си "високо" ниво И ВСЕ ПАК YNWA

martyyyLFC
22.03.2014 17:27

Трудно е срещу отбор борещ се за оцеляването си .. нормално е ...

22.03.2014 17:43

За това Англия е интересно последния може да бие първия

22.03.2014 17:40

Със същите тея футболисти , Ливърпул записа суха мрежа на "Олд Трафорд" и "Сейнт Мери" , прав е човека , че Кардиф играят много нахъсано до момента , трябва да им се отдаде на тях тази преднина , а не на грешките на Ливърпул , да грешки са , но все пак Кардиф ги предизвиква!

Глупости приказваш не е трудно просто са зле в защита с такива футболисти могат да ги смачкат с 4-5 гола

Kireto1232
22.03.2014 17:26

Абе не е нормално да ни разминават защитата като флагчета пффффф

luiz_lfc

За втори път от началото на мача в период от 5 минути бъркаме всеки пас...

aa2
22.03.2014 17:25

Ебаси грешката...Нямам думи, изключително глупав гол получиха Пуул.
Дано обърнете мача, че сте ми единствената надежда за приятен отбор шампион тази година!

Gerrard99
22.03.2014 17:21

забелязал съм,че като гост второто полувреме играем по-силно

Gerrard99
22.03.2014 18:39

не е ли така отбелязахме първото полувреме 2 гола ,а за второто полувреме имаме още 3 гола

22.03.2014 17:23

Каква засада бре ? Ти сляп ли си какво първия пас беше към стъридж май ако не се лъжа, имаше защитник от долната страна, който покриваше засадата а при паса към Суарез нямаше никаква засада или имаш проблем със злобата ?

22.03.2014 17:13

1 смотан пас не можем да си дадем бре ? ако не обърнем не знам !

ceco06
22.03.2014 17:12

както очаквах-срещу слабаци ще се изложим-още един гол и като нищо ще се демотивират да победят

22.03.2014 17:10

Стерлинг защо го слага на пейката отвреме на време , тамън прави силен мач и го слага на пейката няма логика*confused*