Гол-красавец на Хълк беляза утешителна победа за Зенит (видео)

23:37
Борусия Дортмунд загуби от Зенит с 1:2 на "Сигнал Идуна парк" в осминафинал мач реванш от Шампионската лига.

Главен съдия на двубоя бе испанецът Алберто Ундиано.

Гостите се насладиха на чудесно начало, след като Хълк отбеляза прекрасен гол в 16-та минута. Бразилецът препарира Вайденфелер с мощен удар, попаднал в горния десен ъгъл на вратата на Дортмунд.

Ако гостите са имали мечти за грандиозен обрат обаче, тези илюзии бяха разбити в 38-та минута. Марсел Шмелцер центрира отляво, а капитанът Кел надскочи противниковата отбрана и с глава прати топката в долния десен ъгъл. Малафеел успя да докосне топката, но не и да опази вратата си суха.

След почивката тимът на Зенит стигна до утешителна победа. В 73-та минута Доменико Кришито с елегантно центриране намери Марсело Рондон в пеналта на домакините и бившият футболист на Рубин преодоля Валйденфер.

До края резултатът остана непроменен. Дортмунд се класира за четвъртфиналите, печелейки общия сблъсък с 5:4.

Видео от мача вижте ТУК!

anton.stefanovv
20.03.2014 11:53

А, и да допълня още нещо,защо всеки отрязва надеждите на челси за финал?

MaLkO_LuD94
19.03.2014 23:30

Май Борусия ще са най-слабия отбор на 1/4 финалите *cigarette*

MaLkO_LuD94
20.03.2014 16:45

реално погледано само МЮ са в по-слаба ЧЕТИ МАЛКО *wink* А за повече ще говорим след четвърт финалите *wink* Почти съм сигурен че ако не им се паднат МЮ или Атлетико си заминават *smile*

20.03.2014 11:51

Не стига че по-цял ден бозиш във сайта и раздаваш само спам и хейт ами май наистина не разбираш от футбол момче,как ще кажеш че борусията са най-слабя отбор 1/4 финалите ? ПОГЛЕДНИ МЮ за какво идва реч , в момента не знаят за какво излизат на терена бе момче , те и миналата година борусията бяха най-слаби но стигнаха до финала нали ? Стегни се малко не говори глупости :} ПП; нямам нищо против МЮ.

MaLkO_LuD94
20.03.2014 09:34

Това че съм казал че Борусия са най-слабия отбор в ШЛ не означава че не разбирам реално погледано само МЮ са в по-слаба форма от тях да симпатичен отбор са но в сравнение с миналия сезон са доста по-слабички поне за мен *wink* Всички ме нападате но ще видите че ще отпаднат на 1/4 финал *smile*

IK_5
20.03.2014 07:39

А ти май не разбираш от футбол ?

stefanBG111
20.03.2014 00:45

Борусия, като нищо могат да са на финал. Не ги поценявай, че могат да убият всеки отбор, дори в моментното състояния, а ако си върнат формата от миналата година, не ми се мисли. Големия фаворит за трофея е Байерн, следвани от Реал и Барса,а скрития са Борусия Дортмунд, колкото и някои да ги отписват и да не им се ще те да са на 1/4 финал.

MaLkO_LuD94
19.03.2014 23:49

Те Зенит в момента са си доста слабички даже вярно е че има подценяване при 2-4 първия мач но все пак тоя трябваше да си го вземат

sksw
19.03.2014 23:46

Най-слабия е Юнайтед. А Борусия които ги подценяваш, дори в моментното им състояние могат да бият Барса *smile* Така че моля ти се.

Cvet666
19.03.2014 23:45

Абе слаби слаби колко да са слаби те Зенит не са от най-слабите на 1/8 финалите *lol* така че не може да кажем ,че Борусия са толкова слаби.

skivur
19.03.2014 23:43

Не подценявай Борусия само това мога да кажа.

simeon_1994
19.03.2014 23:10

Много искам Борусия срещу Челси,мисля че има потенциал за много отворен и красив мач

Deco_Sneijder
19.03.2014 23:00

Тук виждам коментарите се сипят *lol**lol* Такава активност не бях виждал на мач от ШЛ *lol*