Дортмунд падна от Гладбах у дома (видео)

18:56
Борусия Дортмунд загуби като домакин на Борусия Мьонхенгладбах в мач от 25-я кръг на германската Бундеслига. Двубоят на стадион "Сигнал Идуна Парк" приключи при резултат 2:1 за гостите.

Головете за Гладбах отбелязаха Рафаел в 31-ата и Макс Крузе в 40-ата минути на срещата. Единственото попадение за домакините вкара Милош Йоич в 77-ата минута, а домакините доиграха мача с човек повече след изгонването на Хавард Нордвайт в 69-та минута на мача за втори жълт картон.

След този двубой жълто-черните запазват 2-ото си място във временното класиране на първенството с актив от 48 точки, а жребците са на 7-а позиция с 39 пункта.

Borussia Dortmund 1-2 Gladbach ourmatch.net by ourmatch