Хетафе и Гранада завършиха наравно в 6-звезден трилър (видео)

00:01
Хетафе и Гранада не успяха да се победят в истински футболен спектакъл с 6 гола и 2 червени картона.

Тъмносините от едноименното столично предградие откриха резултата още в 6-ата минута чрез румънския голмайстор Чиприан Марика. В 35-ата минута Иван Санчес - Рики възстанови равенството, но 4 по-късно Лисандро отново осигури аванс на домакините.

Малко след половин час игра мароканецът Юсеф Ел Араби продължи головата фиеста, разписвайки се за 2:2. В 72-ата минута Анхел Лафита върна минималното предимство на Хетафе, но в крайна сметка и неговото попадение не се оказа победно, след като 5 по-късно Ел Араби бе точен за втори път за крайното 3:3.

Двата отбора завършиха срещата с по 10 човека, след като Серхио Ескудеро ('80) от състава на домакините и Мануел Итура ('69) от редиците на Ел Гране получиха червени картони.

Хетафе е сериозно замесен в битката за оцеляване в Примера дивисион, като в момента заема 16-о място с актив от 27 точки, на 1 от зоната на изпадащите. Тимът на Гранада пък е 11-и с 31 пункта.

GETAFE 3:3 GRANADA - OMFGoals.com by omfgoals