Локо Пловдив и Черноморец поделиха точките (видео)

17:47
Отборите на Локомотив Пловдив и Черноморец Бургас завършиха наравно в мач от 25-я кръг на българската "А" футболна група.  На стадион "Градски" в Любимец двубоят приключи при резултат 1:1.

Резултатът бе открит от Лъчезар Балтанов за Черноморец в 15-та минута на пълното полувреме.

В последната минута на мача при центриране на Дани Кики в наказателното поле от фаул, Намуши засече с глава за равенството 1:1.

Спечелената точка изкачи Локомотив с едно място в таблицата, като изпревари Левски, а Черноморец остава с 22 точки на 11-о място в групата на изпадащите.