Монако с драматична победа срещу Реймс, Бербатов влезе като резерва (видео)

23:41
Българският нападател Димитър Бербатов игра малко повече от 10 минути при драматичната победа на Монако като домакин на Реймс с 3:2 в първия мач от 26-ия кръг на френската Лига 1.

Бербатов се появи на терена като резерва в 80-ата минута, заменяйки Валере Жермен, който бе авторът на единственото попадение през първото полувреме. След почивката гостите вдигнаха оборотите и малко след подновяването на играта успяха да възстановят равенството чрез Принс Онианг.

В 64-ата минута Жереми Тулалан отново изведе монегаските напред в резултата, но 7 по-късно Онианг вкара втория си гол в мача за 2:2. Драмата настъпи в добавеното време на срещата, когато младата надежда Лайвин Курзава се разписа триумфално за тима от Княжеството.

Реймс завърши срещата в намален състав, след като в 84-ата минута Аиса Манди получи директен червен картон за грубо нарушение.

Така Монако се доближи на 2 точки от едноличния лидер Пари Сен Жермен, а Реймс остана на 7-а позиция с 39 пункта.

AS Monaco 3-2 Reims (All Goals) 21.02 ourmatch.net by ourmatch