Дяков: Най-тежката нощ в кариерата ми

10:14
Светослав Дяков остана в минорно настроение, въпреки успеха на Лудогорец с 1:0 като гост на Лацио в първи 1/16-финал в турнира Лига Европа.

Капитанът на шампионите изпусна дузпа в 8-ата минута, а малко след почивката бе изгонен с директен червен картон.

"Това е най-тежката ми нощ. Пропусната дузпа, червен картон. Важното е, че играхме добре през целия мач, постигнахме победата.

Животът продължава, гледаме напред. Битката сега започва.

Предстои много тежък реванш в София. 1:0 нищо не значи. Битката в София ще бъде изключително жестока", коментира Дяков.

valer4y
21.02.2014 12:10

Няма кво да го плюем човека, страхотен футболист! НО получава прекалено много картони, рядко завършва мач без жълт и сравнително често вижда и червения цвят! Ако изчисти това от играта си, грешка няма да има!

NoisyNeighbour
21.02.2014 11:51

Няма какво да го плюем, много му дойде напрежението. За дузпата обаче много надменно подходи...

simon_66
21.02.2014 11:50

Добре,а не сте ли забелязали,че този футболист има невероятният талант да получава жълт картон още при първото или второто си нарушение и след още едно-две и гарнитурата червен.Толкова ли няма кой в Лудогорец да го научи как да влиза в единоборства или да прави нарушения без да получава картон.Качества си има,спор в това няма,ама ми писна вече-изтръпвам като го гледам,че се спуща на шпагат в краката на съперников футболист.Според мен е добре,че няма да играе в реванша,защото нещото,което не трябва да допускаме на Васил Левски е да бъде изгонен отново наш футболист.Успех и съм на стадиона задължително за подкрепа.