Левски се задоволи само с равенство в поредната си контрола в Кипър

17:02
Отборите на Левски и Жалгирис не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат 1:1 в контролна среща, играна в Ормидия.

След близо половин час игра Кевин Брю центрира от корнер, Даниел Димов скочи най-високо и прати топката в горния десен ъгъл на вратата. Стражът на Жалгирис докосна топката, но това не му помогна - 1:0 за сините. Последваха пропуски на Мюлдер и Макриев, а в края на първата част Радивичиус удари греда за Жалгирис. Секунди по-късно трима футболисти на Жалгирис се озоваха в наказателното поле на българите. Величка стреля, но Блажевич спаси.

След почивката двата тима не показаха почти нищо интересно на терена. Въпреки това Жалгирис изравни в 81-ата минута. След атака отляво и центриране, Швелюга остана непокрит и прати топката с глава под плонжа на вратаря Блажевич.