Юве и Рома с грешни стъпки в борбата за Скудетото (видео)

18:28
Ювентус и Рома не успяха да запишат победи в днешните си двубои от Серия А.

Така разликата между първия и втория във временното класиране на Калчото се запази девет точки в полза на Старата госпожа.

Торинци се провалиха във Верона, допускайки обрат срещу едноименния местен тим.

На полувремето бианконерите водеха с 2:0, като на два пъти се разписа Карлос Тевес. Аржентинецът откри резултата в четвъртата минута, а в 21-та заби 13-тия си гол за сезона в Серия А.

След почивката шампионите се отпуснаха и позволиха на Верона да стигне до частитечн обрат. Лука Тони намали в 52-та минута , а Талеб донесе точката на своя тим в последните секунди на двубоя.

В римското дерби между Лацио и Рома пък вълците доминираха, но не успяха да пробият нито веднъж отбраната на орлите. Срещата завърши при нулево равенство.