Лудогорец надви Локо Москва

19:12
Отборът на Лудогорец победи с 2:1 лидера в класирането на руското първенство Локомотив Москва в поредната си контролна среща в Испания.

Даниел Абало откри резултата за българския шампион в 11-та минута. Сергей Ткачев изравни от пряк свободен удар в 70-та минута, а Роман Безяк донесе престижния успех за орлите от Разград с гол в 90-та минута на срещата.

В предишните две проверки шампионите победиха полския Корона и Спарта Прага и продължават без грешка в третия етап от подготовката си за битките с Лацио в Лига Европа.

Cvet666
09.02.2014 02:46

Така е според мен те са фаворит срещу Лацио... Римските орли може да имат повече опит ,но с това ,което нашите орли показват не ми се струва ,че опита няма много да спаси Лацио... но това според мен ще е сензация в ЛЕ

holigan4e
08.02.2014 22:41

А бе батенце тия не спират да ме изненадват заклевам се !!!!!!! Ако паднат от Лацио , ще е сензация

iwailo.petkow
08.02.2014 22:00

Нямат спирка тези момчета... Много голяма класа притежават, това е супер за българския футбол! *wink*

me2
08.02.2014 20:18

Бьлгарин сьм и се радвам на прогресьт който показва Лудогорец , но не сьм сьгласен с мнението ти симон_66 ,че Лудогорец са фаворити с/у Лацио - дори и след като орлите са продали Ернанес. Според мен шансовете са 50/50 .

simon_66
08.02.2014 21:40

Ще си проличи в двата мача между тях кой е по-добрият отбор!Ще видиш сам защо Лудогорец са фаворит в тази двойка отбори.

simon_66
08.02.2014 19:47

Напълни обективно гледам на нещата и смятам,че Лудогорец е фаворитът срещу Лацио.Като проценти може би 70:30 за българския шампион.Въпреки паузата не са загубили и част от шампионския си дух и продължават да мачкат всичко по пътя си.Лацио продадоха Ернанес,а и като цяло се вижда,че не разполагат с кой знае колко внушителен състав.В Италия също се представят доста посредствено,макар че имат нов треньор.Важното е в мача в Рим най-вече,да не правят груби грешки като тази на Буфон примерно,защото от друга страна са отбор с опит и могат по този сценарии да резнат крилцата на българите и да отиде първия мач преди да се усетят наште.Успех и дано постигнат още един успех срещу Краснодар мисля,че играя на 12ти,след това да постигнат резонна победа над Нафтата и да дойде десерта в Рим.