ЦСКА със зрелищно реми срещу стар познайник на Левски

19:30
ЦСКА София и първенецът в унгарското първенство Дебрецен завършиха 2:2 в зрелищно реми. Головете за армейците вкараха Гуидо Ди Вани и Марсиньо, а за съперника на два пъти точен бе Тамаш.

Армейците откриха резултата в 33-та минута, когато Гъргоров и Ди Вани комбинираха добре помежду си и аржентинският нападател преодоля стража на унгарците.

Осем минути след началото на втората част Дебрецен изравни. Защитата на българите сбърка, оставяйки двама противникови нападатели да се озоват сами срещу Мболи и Тамаш матира алжирския страж.

В 65-та минута Марсиньо отново изведе ЦСКА напред в резултата, а головият пас бе на Косоко. Крайният резултат бе оформен две минути по-късно от Тамаш.

Състави

ЦСКА: 92. Мболи, 6. Менди, 11. Милисавлевич, 14. Илиев, 19. Попов, 37. Жереми Фо-Поре, 4. Съндей, 17. Петров, 18. Чочев, 23. Гъргоров, 26. Ди Вани