Славия победи Поли Тимишоара с два гола на Галин Иванов

20:48
Славия победи и във втората си контрола на турска земя. Белите спечелиха с 2:0 срещу румънския Поли Тимишоара, девети в първенството на северната ни съседка.

И двата гола вкара Галин Иванов до почивката. Така Славия затвърди успешно представяне на лагера си в Лара, край Анталия, след като преди 4 дни победи казахстанския Иртиш с 1:0.

Следващият мач на отбора на треньора Милен Радуканов е на 5 февруари срещу корейския Самсунг, а на 9-ти "белите" играят с Тобол (Казахстан).

Съставът срещу румънците: Георги Петков, Радослав Димитров, Димитър Пиргов, Кире Ристевски, Цветомир Панов, Олег Шалаев, Чавдар Янков, Галин Иванов, Фернандо да Силва, Радослав Василев, Атанас Курдов.

През второто полувреме последователно в игра влязоха: Емил Петров, Янко Сандански, Мирослав Иванов, Емил Стоев, Янис Карабельов, Мирослав Христов и двамата футболисти на проби - Кеми Олувафеми Оренуга (Нигерия) и Роман Гюнтершпергер (Швейцария).