Монако без Бербо не успя да бие Лориен (видео)

20:06
Отборите на Лориен е Монако завършиха наравно в мач от 23-я кръг на футболното първенство на Франция. Двубоят приключи при резултат 2:2.

С гол на камерунеца Винсент Абубакар в 12-та минута домакините поведоха в резултата, а в 41-та минута Валери Жермен изравни. В 73-та минута на срещата отново домакините излязоха напред в резултата, след гол на Жереми Алиадиер. Крайното 2:2 оформи Леавин Курзава три миунти преди края на редовното време.

Новото българско попълнение на Монако Димитър Бербатов не бе в групата за този мач.

Stealth9502
02.02.2014 02:55

До коментар [@comment 1563130] от [@user emrah]:

Аз не вярвам реално ти да си фен на Юнайтед. Един истински фен не би казал подобно нещо за Бербатов, който е един от 5 или 6 човека във Висшата лига които са вкарвали 5 гола в един мач и записа първия хет трик срещу Ливърпуул за Юнайтед от 64 години насам а да не говорим, че заради головете които вкара като стана голмайстор на ВЛ заедно с Тевез ни донесе титлата. Хайде хапни един залък хляб, пийни една чашка мляко и лягай да спиш,та белким се събудиш фен на друг отбор.

toh3u
02.02.2014 01:10

С този "правопис", така ще те ебат по строежите, че просто свят ще ти се завие...
По отношение на новината:Станете успешни и за Вас ще четем. До тогава, ако не Ви харесва - чиба и не четете, никой не Ви кара.Хубава вечер.

tagen
02.02.2014 00:18

те и МЮ за нищо не стават това означава ли че трябва да се закрият ?
А иначе нормално да пишат за него аз лично търсих в нета да видя групата в мача и мн българи също се интересуват

headhunters
01.02.2014 23:19

Сякаш ако беше титуляр нещо щеше да е по различно *lol* , по скоро заглавието тогава щеше да е - " Уникален бербатков, но слаб Монако отново загуби " *lol*

Cleveland
01.02.2014 22:53

Все трябва да се оплаквате от нещо, какво толкова ви пречи заглавието? Аз пък ми харесва да знам какво е направил Бербатов, гол ли е вкарал, дебют ли е направил, по-лесно ми е да видя заглавието отколкото да чета цялата тема само и само да видя това което ме интересува..

Heavenhell
01.02.2014 21:27

Аре почва се "Монако с Барби" , "Монако без Барби" .. Разбирам като е вкарал гол да го вместите в заглавието , но иначе е смешно.

one1win
01.02.2014 20:34

Вече ще виждаме заглавия от сорта на ,,Бербатов победи Валансиен'' или нещо като ,,Слаб Бербатов загуби от Валансиен''.