Фулъм се добра до преиграване с Шефилд Юнайтед

17:29
Димитър Бербатов бе оставен извън групата на Фулъм, а "котиджърс" стигнаха до равенство 1:1 при гостуването си на Шефилд Юнайтед в мач от четвъртия кръг на ФА Къп.

На "Брамъл Лейн" домакините бяха по-силния отбор през по-голямата част от двубоя и могат да съжаляват, че не се класираха за следващия кръг на надпреварата. Портър изведе "остриетата" напред в 31-та минута след добър пробив и асистенция на Магуайър. Гостите натиснаха през втората част, но играчите на Шефилд Юнайтед се отбраняваха много организирано, въпреки че останаха с човек по-малко след изгонването на Дойл.

В 69-та минута реферът Андре Маринър подмина 100-процентова дузпа за домакините за нарушение срещу Флин, а малко след това "котиджърс" изравниха след точен изстрел на Уго Родайега.

До края възпитаниците на Рене Мюленстийн не успяха да стигнат до пълен обрат и по този начин спорът ще бъде решен на "Крейвън Котидж".