Ман Сити с пълен обрат над Уотфорд (видео)

19:05
Отборът на Манчестър Сити се класира за петия кръг на ФА Къп след успех с 4:2 над Уотфорд, но победата за "гражданите" дойде доста трудно, като те изоставаха с два гола до 60-та минута.

Възпитаниците на Мануел Пелегрини са безпощадни у дома във Висшата лига, като не загубиха нито една точка до този момента, но нещата не стояха така на "Етихад" срещу Уотфорд. Отборът от Чемпиъншип поведе с 2:0 още до 30-та минута с попадения на Фернандо Форестиери и Трой Дийни, а малко преди почивката гостите удариха и греда.

Сити се съвзе през втората част и попадения на Агуеро в 60-та и 79-та минута резултатът стана 2:2, а Александър Коларов разби сърцата на гостуващите фенове в 87-та минута. Агуеро оформи своя хеттрик в 90-та минута.