Левски започна годината с атрактивна победа

16:11
Отборът на Левски започна юбилейната 2014 година с победа с 5:3 на тима на Черноморец Бургас в контролна среща, играна на Градския стадион в Созопол.

Проверката започна кошмарно за сините, които до 12-та минута изоставаха с 0:2 след попадения на Ангелов и Дойу. Само за 26 минути обаче възпитаниците на Антони Здравков стигнаха до пълен обрат след хеттрик на Ларсен Туре.

Десет минути след почивката новото попълнение на Левски Антон Огнянов покачи на 4:2 след асистенция на Димитър Макриев, преди акулите да се върнат в мача с гол на Джонсън. Крайното 5:3 бе оформено от Борислав Цонев в 85-та минута.

Следващата контрола на Левски е в сряда, 29 януари от 14:00 часа срещу отбора на Созопол.