Байерн стартира пролетния полусезон по шампионски (видео)

23:29
Байерн Мюнхен победи Борусия Мьонхенгладбах с 2:0 като гост в среща от 18-я кръг на Бундеслигата.

Главен съдия на двубоя бе Петер Гагелман.

Марио Гьотце изведе баварците напред в резултата още в седмата минута. Томас Мюлер бе изведен по десния фланг на атаката на гостите. Нападателят намери с пас по земя Гьотце на чиста позиция в наказателното поле. Бившият футболист на Дортмунд преодоля Тер Щеген със силен шут, попаднал в долния десен ъгъл на вратата.

Осем минути след началото на втората част Томас Мюлер бе точен от бялата точка, оформяйки крайния резултат.

След този мач Байерн събра 47 точки и остава непобеден в Бундеслигата. Възпитаниците на Хосеп Гуардиола имат 10 точки преднина на върха пред втория Байер Леверкузен.

valer4y
26.01.2014 23:30

Супер победа и доста комфортна преднина вече в Бундеслигата, и то с мач по-малко! А до пича дето пише, че били убили Бундеслигата - не се излагай *lol*

sksw
25.01.2014 13:50

Най-хубавото което бе вчера освен победата, бе това че Байерн победи БЕЗ Рибери и Робен (който влезе към края).. Показа, че може да бие отбор от топ5 и без две от най-големите си звезди, което е супер. И както каза пича по-долу, този Байерн който бе вчера е от млади играчи, които могат да играят още 5-10 години в клуба на високо ниво, стига да останат. Което значи, че отбора ще става все по-силен и по-силен, след като с тези млади играчи е наричан машина и бие всеки.

Messi96
25.01.2014 10:26

хах ... Престанете да плюете по Барса . Много бързо забравяте как падахте 4:0 на полувреме и сте се молили да спрат. А пък и 50% от вас са фенове на Байерн от 1 година *wink*

Bayern85_
25.01.2014 14:47

Абе пич,ти случайно да забеляза на кой е първия коментар и какъв е?Покажи ми един коментар,в който аз или който и да е фен ба Байерн,да обижда барса в тяхна тема? П.П. angel.bonev.908-Аз си гледам Байерн,както виждаш,това е тема за баварците а не за барса,умнико.

sksw
25.01.2014 13:48

Е поне на реванша направихме 1:1, а не да паднем 0:3 като вас *smile* След като ще си натякваме определени мачове.. И незнам кой от кога е фен, но аз съм фен на Байерн от 20 години *smile*

darin.ivanov.129
25.01.2014 10:39

Всеки може да си плюе по който си иска. Друг е въпроса защо в статии за Байерн идват да пишат заядливо фенове на други отбори. Особено на Барса сами влизат между шамарите защото много лесно можем да ги черпим един 7UP и спора да приключи!,

25.01.2014 09:08

Общо взето пред Лаам стоеше Байерн на бъдещето Мюлер (24), Кроос (24), Алкантара (22), Шакири (22), Гьотце (21)! А и зад него не беше като да няма футболисти който имат към 10 години да играят - Нойер (27) спокойно може да го докара до 37 в зависимост от гените си и Алаба(21)!
Невероятно е да можеш да обиграеш толкова млад състав за бъдещето и то на такава възраст, те вече да играят по начин такъв, че да бъдат описвани като "непобедимият Байерн", "Баварската машина" или простичкото "Най-добрия отбор на света"

sksw
25.01.2014 02:33

Иначе Гьотце си заслужава всяко едно евро дадено за него *smile* Невероятен играч и в последно време е в невероятна форма *smile*

sksw
25.01.2014 02:32

Вие какво си мислите бе, че като се ДАДОХА на Редбул в приятелския мач, Байерн не са онзи Байерн който познавате ли ? Всичко бе за примамка бе момчета. Видяхте ли днес истинския Байерн Мюнхен *smile* Браво на машината.

Gopcho
25.01.2014 01:05

Коментаторите бяха пълни индианци ... сравняват ми заварчици с самолетни пилоти, все едно да сравняват футболист с хокеист или баскетболист ... злейки. Честито на байерн, мюнхенгладбах имаха своите шансове, обаче нямаха нужната класа, за да си вкарат положенията!