Наполи взе само точка от Болоня, нов провал за Интер (видео)

18:11
Отборът на Наполи спечели само точка от гостуването си на Болоня от 20-ия кръг на Серия А, след като гол на Роландо Бианки в 90-та минута донесе равенство 2:2 за домакините.

Болоня поведе в резултата в 37-та минута след попадение на Роландо Бианки, но гостите стигнаха до пълен обрат с голове на Гонзало Игуаин от дузпа и Хосе Кайехон 10 минути преди края. В продължението на мача Бианки донесе точката за домакините.

Един от другите претенденти за топ 3 - Фиорентина, разби Катаня с 3:0 като гост с два гола на Алесандро Матри и един на Матиас Фернандес.

Интер сериозно изостана в битката с Фиорентина и Наполи, след като загуби гостуването си на Дженоа с 1:0. Единственият гол в мача отбеляза Лука Антонели в 83-та минута.