В Германия разкриха носителя на Златната топка
Електронната страница на авторитетното немско издание съобщава още, че френският полузащитник Франк Рибери ще е подгласник на Роналдо, а Лионел Меси ще е трети.
Крайният победител в анкетата за футболист на годината ще бъде обявен тази вечер на специална церемония в Цюрих.






















За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!
РегистрацияКоментари
13.01.2014 20:27
По някоя телевизия може ли да се гледа или ?
13.01.2014 19:07
И така да е...тази година си я заслужи с играта си. Никой не може да го оспори. Фен съм на Барса и Меси, но това не е достатъчно основание, за да се оспорва истината.
13.01.2014 17:11
Заглавията след награждаването:
Роналдо вече е с 2 топки - и той като мъжете *joking*
13.01.2014 16:54
И тез ко искат да кажат че Рибери е бил по добър от Меси за 2013 ари бегай
13.01.2014 17:41
Хаха смешния тип с смешния ник , бягай ти че си жалък фенче на два отбора , или може си фен на Тата Мартино? Аман от такива псевдо фенове като теб........
13.01.2014 16:29
За играч на Европа я дадоха на Рибери..ЗТ ще я дадът на Роналдо...те се тка правят..за играч на Европа дадоха на Иниеста..а пък ЗТ взе Меси,а пък Иниеста даже остана 3ти след Роналдо !!
13.01.2014 18:34
ОК,не знам да съм казал нещо през 2010 на Меси бе дадена някак си на изуст,защото знаеха какъв сезон изнесе преди това не толкова,че я заслужаваше повече от Шави,Андрес и Уесли..през 2011....хмм ами кой..защо да е толкова спорна..тройката беше Меси.Шави и Кристиано..не знам кое е толко спорното може да се спори кой я заслужаваше повече Шави или Меси,но през този сезон Кристиано бе извън борбата даже остана 3ти *smile*
13.01.2014 17:53
4 години подред вашата въшка я взима ей така подарена, 2010 и 2011 топката категорично не я залсужаваше, 2012 съм съгласен трофей, рекорди ама за 2011 може да се спри по принцип, но 2010 беше просто смешно, че я взе Меси *wink*
13.01.2014 16:27
Абе това се знае!!!! Още след удължаването на срока *smile*
13.01.2014 18:34
Да,то ..охх няма значение..не исакм да създавам спорове!
13.01.2014 16:42
Удължаването на срока беше заради ниската активност на гласуващите..