В Германия разкриха носителя на Златната топка

16:22
В Германия разкриха носителя на Златната топка
Кристиано Роналдо е новият носител на Златната топка, това твърди "Sport Bild", позовавайки се на информация от делегати на ФИФА.

Електронната страница на авторитетното немско издание съобщава още, че френският полузащитник Франк Рибери ще е подгласник на Роналдо, а Лионел Меси ще е трети.

Крайният победител в анкетата за футболист на годината ще бъде обявен тази вечер на специална церемония в Цюрих.

Булевард

За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!

Регистрация

Коментари

Inevitable
13.01.2014 20:27

По някоя телевизия може ли да се гледа или ?

generiks
13.01.2014 19:07

И така да е...тази година си я заслужи с играта си. Никой не може да го оспори. Фен съм на Барса и Меси, но това не е достатъчно основание, за да се оспорва истината.

myzrael
13.01.2014 17:11

Заглавията след награждаването:
Роналдо вече е с 2 топки - и той като мъжете *joking*

TaTa_Martino
13.01.2014 16:54

И тез ко искат да кажат че Рибери е бил по добър от Меси за 2013 ари бегай

pfcq
13.01.2014 17:41

Хаха смешния тип с смешния ник , бягай ти че си жалък фенче на два отбора , или може си фен на Тата Мартино? Аман от такива псевдо фенове като теб........

GrandeBarca
13.01.2014 16:29

За играч на Европа я дадоха на Рибери..ЗТ ще я дадът на Роналдо...те се тка правят..за играч на Европа дадоха на Иниеста..а пък ЗТ взе Меси,а пък Иниеста даже остана 3ти след Роналдо !!

GrandeBarca
13.01.2014 18:34

ОК,не знам да съм казал нещо през 2010 на Меси бе дадена някак си на изуст,защото знаеха какъв сезон изнесе преди това не толкова,че я заслужаваше повече от Шави,Андрес и Уесли..през 2011....хмм ами кой..защо да е толкова спорна..тройката беше Меси.Шави и Кристиано..не знам кое е толко спорното може да се спори кой я заслужаваше повече Шави или Меси,но през този сезон Кристиано бе извън борбата даже остана 3ти *smile*

degea97_
13.01.2014 17:53

4 години подред вашата въшка я взима ей така подарена, 2010 и 2011 топката категорично не я залсужаваше, 2012 съм съгласен трофей, рекорди ама за 2011 може да се спри по принцип, но 2010 беше просто смешно, че я взе Меси *wink*

GrandeBarca
13.01.2014 16:27

Абе това се знае!!!! Още след удължаването на срока *smile*

GrandeBarca
13.01.2014 18:34

Да,то ..охх няма значение..не исакм да създавам спорове!

selection
13.01.2014 16:42

Удължаването на срока беше заради ниската активност на гласуващите..