Неделев с две асистенции за победа на Майнц

20:23
Българският национал Тодор Неделев помогна много за победата на новия си тим Майнц 05 с 3:2 срещу холандския НЕК Ниймеген в контролна среща. Това сатана само ден след неофициалния дебют на халфа за 9-я в класирането на Бундеслигата.

Германският тим губеше с 1:2 на полувремето, след като Коолуйк откри резултата за НЕК в 6-та минута от дузпа. Съотборникът на Неделев Новески изравни в 43-та минута, но Риекс вкара втори гол за холандския тим в 45-та минута. Мали изравни за 2:2 в 87-та минута след като вратарят на НЕК изби след удар от пряк свободен на Неделев, а в последните секунди на двубоя отново българинът асистира на Мали за крайното 3:2 в контролната среща.

Бившият футболист на Ботев Пловдив се появи в игра на полувремето на проверката, която се игра в Марбея.