Съндърланд отмъкна точка от Кардиф в края

21:38
Кардиф Сити и Съндърланд завършиха наравно 2:2 на стадион "Кардиф Сити" в среща от 19-я кръг на английската Висша лига.

Уелците започнаха силно мача и още в шестата минута Джордан Мъч откри резултата след асистенция на Фрейзър Кембъл.

В 58-та минута пък Мъч върна жеста и с перфектно центриране отдясно намери Кембъл непокрит на границата на малкия пеналт. Бившият нападател на черните котки се разписа срещу бившите си съотборници, но не показа бурни емоции след попадението.

Кардиф отиваше към трите точки, но в последните минути възпитаниците на Густаво Пойет се вдигнаха. В 83-та минута Емануеле Джакерини центрира отляво на задна греда, където дебнеше Стивън Флетчър. Шотландецът засече топката и преодоля Маршал с шут в долния десен ъгъл.

В петата минута от даденото от съдията продължение на срещата Джак Колбат изравни с изстрел от границата на пеналта, като топката рикошира в защитник на домакините, преди да влезе в мрежата.

В крайна сметка двата тима поделиха точките.