Хъл Сити разгроми Фулъм с 6:0 (видео)

19:21
Хъл Сити победи Фулъм с 6:0 на стадион "Кингстън комюникейшънс" в среща от 19-я кръг на английската Висша лига.

Главен съдия на мача бе Робърт Мадли.

Българинът Димитър Бербатов за трети пореден двубой бе аут от групата на котиджърс.

Преди почивката двата тима не успяха да си вкарат гол.

Само четири минути след началото на второто полувреме Ахмед Ел Мохамади откри резултата.

В 60-та минута Роберт Корен удвои преднината на тигрите след асистенция на Яник Сагбо.

Том Хъдълстоун заби четвърти гол в 67-та минута. Част от буйната коса на полузащитника бе отразяна от негов съотборник край тъчлинията, докато бившият играч на Тотнъм отпразнуваше попадението си.

Петнадесет минути преди края резервата Мати Фрайът вкара пети гол. В 84-та минута Роберт Корен оформи крайното 6:0 с втория си гол в мача.

Видео от мача вижте ТУК!

koosta
29.12.2013 13:19

вчера никъде не даваха англия защо ?

toya.stava
29.12.2013 10:27

Нямам нищо притив Бербатов, но вече е на години за да го гледаме всеки ден и да гледаме пропадналия Фулъм за сметка на големите мачове в ВЛ. Да спират да ги дават, че се едно гледам А група. Да изпадат Фулъм се ми е тая ама не искам да ги гледам всяка седмица и да игнорират интересните мачове, в които интригата е налице. *wink*

ForeverCFC
29.12.2013 10:13

Дано селед този резултат от Диема се осъзнаят...

28.12.2013 20:06

Чакайте малко:"Само четири минути след началото на второто полувреме Ахмед Ел Мохамади откри резултата. В 60-та минута Роберт Корен удвои преднината на тигрите след асистенция на Яник Сагбо.
Том Хъдълстоун заби четвърти гол в 67-та минута."
Къде отиде 3-ят гол?*wonder*

manutd_forlife

Преди 3 години и половина този отбор беше на финал в Лига Европа и бе доста близко до победа. Наистина е жалко да видиш отбор, който преди по-малко от 4 години беше почти на върха а сега даже и не се ''бори'' за оцеляване, те са си пътници от където и да го погледнеш. Не яврам дори с Митко и Демпси, ако се върне нещо да се промени...

MessiMania
28.12.2013 19:50

Nope_avi
28.12.2013 19:33

Кой им плаща заплатите на тия дървари от Фулъм.Беше добър отбор преди 1-2 години ама сега е дори за изпадане и от Чемпиъншип.

nikalfata
28.12.2013 20:32

Гледат и се учат от Барби .Като ти се доработи сядаш и чакаш да ти мине!

futbolista123
28.12.2013 19:29

том хъдълстоун беше казал че ако отбележи гол ще си подстриже косата

cabrals
28.12.2013 19:27

не съм очаквал такава игра от Хъл още повече да спечелят с цели 6 гола честита да им е победата но в сряда ще ги бием и ше си върнем за загубата с 3-1

28.12.2013 19:25

Изключителна игра от страна на Фулъм,невероятен футбол...никой не го гледа мача *nerd*

Jurka5
29.12.2013 10:42

То и няма какво да им гледаш на Фулъм. Абсолютно посредствен отбор с никакви футболни аргументи. Те някои отбори от Лига 1 имат по-добра игра,а и играчи,90 % от футболистите на Фулъм не стават. Бербатов да се маха по-бързо и да не дават тези секачи.

aa2

Аз гледах само 1-те 2 минути от 2-рото полувреме и реших, че изпускането на 1-то полувреме е било добър ход от моя страна.Изключително смешен отбор, който никога не бих гледал, ако не играе срещу моите любими отбори.