София-Запад с разгромен успех над Левски

16:53
Отборът на Левски загуби с 3:7 от тима по футзал на Левски София-Запад в традиционния коледен двубой на сините.

Срещата се игра в столичната зала "НСА" пред около 300 фенове на Левски. За четвърти път победител от срещата бе тимът на Иво Николов. Само миналата година професионалните футболисти спечелиха след дузпи.

За отбора на Левски участие взеха спортният директор Христо Йовов, помощник-треньорът Елин Топузаков, близнаците Борислав и Радослав Цоневи, Пламен Димов и вратарят Пламен Илиев, който игра като полеви играч.

В 7-ата минута Мартин Марков откри резултата, а в 16-ата Александър Димитров покачи на 0:2. Три минути по-късно Мартин Марков направи резултата класически, а в 25-ата минута Радослав Цонев намали на 1:3. Само 60 секунди по-късно Александър Димитров бе точен за 1:4, а в 30-ата минута Делян Койчев вкара петия гол за София-Запад. В 33-ата минута Йосиф Шутев също записа името си сред голмайсторите, а в 37-ата минута Борислав Цонев намали на 2:6. Само минута по-късно и Христо Йовов се разписа, а точка на спора сложи Христо Костов, който бе точен в 40-ата минута.