Барса би на ходом Картахена (видео)

09:23
Отборът на Барселона не изпита трудности като домакин на третодивизионния Картахена в среща-реванш от 1/32-финалите на турнира за Купата на Краля в Испания. Двубоят на "Камп Ноу" приключи с класически успех за каталунците, които се класираха за следващата фаза на надпреварата с общ резултат 7:1.

Наставникът на Блаугранас Тата Мартино даде почивка на част от основните си футболисти. Въпреки доброто начало на мача за гостите, Педро Родригес откри резултата в полза на испанския шампион в 31-ата минута. В средата на второто полувреме Кристиан Тейо покачи на 2:0, а Неймар имаше честта да оформи класическата победа на Барса в 88-ата минута.

В следващия кръг Барселона ще премери сили с елитния Хетафе, който по-пътя към осминафиналите отстрани Хирона.