ЦСКА отвя Любимец със 7:0 (видео)

19:16
Отборът на ЦСКА излезе на трето място в класирането на "А" група, след като разби гостуващия Любимец със 7:0 в мач от 23-я кръг на шампионата.

Наставникът на армейците Стойчо Младенов даде шанс на доста от футболистите, които по-рядко попадат в игра, и те му се отблагодариха като тотално надиграха своя съперник. Омар Косоко, Антон Карачанаков и Емил Гъргоров се разписаха през първата част, а след почивката Милен Василев, Григор Долапчиев, Ивайло Чочев и отново Карачанаков направиха резултата разгромен.

Гостите успяха да стигна до само едно голово положение в двубоя, като ударът на Иван Вълчанов в 75-та минута срещна гредата.

След този успех ЦСКА излезе на трето място в класирането с 42 точки, докато Любимец остава на 12-та позиция с 18 точки.