Интер и Парма поделиха точките в 6-звезден мач (видео)

23:51
Отборите на Интер и Парма сътвориха истинско шоу в последния мач от 15-ия кръг на италианската Серия "А", но не успяха да се победят, завършвайки наравно 3:3 на стадион "Джузепе Меаца" в Милано.

Нередзурите се оказаха догонващи в резултата на два пъти. Никола Сансоне и Марко Пароло реализираха първите два гола за дуковете съответно в 11-ата и 45-ата минути, а Родриго Паласио от състава на домакините връщаше статуквото.

В 56-ата минута Интер стигна и до пълен обрат чрез Фреди Гуарин, но секунди по-късно Сансоне се отчете с още един гол и така оформи крайното 3:3.

Равенството остави Интер на 4-о място във временното класиране с 28 точки, а Парма се изкачи на 10-а позиция с 18.

Inter 3-3 Parma (All Goals) 08.12 ourmatch.net by ourmatch