Самп вгорчи дебюта на Ники Михайлов за Верона (видео)

23:52
Българският национален страж Николай Михайлов най-сетне дебютира като титуляр за Верона, но неговият отбор отпадна в четвъртия кръг на турнира за Купата на Италия, след като загуби с 1:4 от Сампдория.

Попаденията за успеха на домакините от Генуа отбелязаха Джанлука Сансоне (15), Биркир Бярнасон (20), Ненад Кръстичич (83) и Ренан (88), а за жълто-сините точен бе Самуеле Лонго (64).

Ники Михайлов чакаше дълго своя шанс и дори заплаши, че ще напусне, ако не играе редовно.

Досега на вратата на Верона пазеше бразилецът Рафаел, но дали Михайлов ще го измести от титулярния състав на Андреа Мандорлини за мачовете от Серия "А", предстои да разберем.

SAMPDORIA-VERONA 4-1 (05/12/2013) by scrivoquandovoglio

PRI_A_TEL
07.12.2013 08:26

Аз не казвам че е добър вратар, но моля ви се гледайте безпристрастно видеото, при всяко положение, нещата се развиваха извън наказателното, там защитниците пред него прецакваха нещата, ако беше в наказателното нещата щяха да бъдат по различни и той щеше да има възможности за реакция. Не можеш да изискваш невъзможни неща от един вратар, Михайлов си има силни страни, когато е близо до вратата си, затова и не излиза много напред, винаги така е играел, защото напред малко са вратарите в света, които могат да играят добре, но и смешно би било да отиде на линията на наказателното поле и от там да пази нали? Според мен има вина за втория гол, там можеше да се опита да хване топката, а не да я избива, но това се случва на всеки. Това да го обвинявате за защитниците обаче е много смешно, защото истината е, че Сампдория си правеха каквото си искат със защитата на Верона.

futbolista123
07.12.2013 08:41

Ко?Не!

leather_rebel
06.12.2013 15:58

Вратарят трябва да командва защитата. Явно при другия вратар защитниците се справят по-добре. Гршка си беше да напуска изобщо Твенте. Тук изобщо не си е на мястото.

ApricotGarden
06.12.2013 13:37

Който и вратар да сложите, пред него ако пълен хаос ще получите същия резултат.

wba
06.12.2013 09:13

Ами то се вижда и от снимката Никито какво сочи : 2 гола първото полувреме и 2 гола второто

norwich_ajax
06.12.2013 08:43

чудя се що верона допуснали 4 гола а той никито вардил*lol**lol**lol*

Chelsea_FanBlue
06.12.2013 12:54

и за това ли логото на БФС е на гърдите му?! Освен това, всичките голове са от упор, което свежда шанса до минимум вратар да реагира на ударите. И за край, всички под мен сте завистливи...