Арсенал не срещна трудности срещу Хъл Сити (видео)

23:39
Арсенал победи Хъл Сити с 2:0 на стадион "Емирейтс" в среща от 14-я кръг на английската Висша лига.

Главен съдия на двубоя бе Андрю Маринър.

Топчиите стартираха ударно срещата. Още във втората минута те откриха резултата след прекрасна комбинация по десния фланг на атаката си. Карл Дженкинсън получи пас до аутлинията, последва центриране в малкия пеналт, където Никлас Бендтнер надскочи персоналния си пазач и с глава прати топката в мрежата на тигрите.

Лидерите във временното класиране убиха интригата в самото начало на второто полувреме. Аарън Рамзи демонстрира високата си класа, извеждайки Месут Йозил на чиста позиция в наказателното поле. Плеймейкърът на артилеристите получи страхотна възможност за гол и се възползва от нея, шутирайки елегантно покрай стража на Хъл.

Възпитаниците на Арсен Венгер не срещнаха трудности до края да задържат преднината си и взеха нови три точки. Лондончани вече са с 34 пункта и остават начело във Висшата лига.

Видео от мача вижте ТУК!

NoDiggity
05.12.2013 01:10

Честита победа! Внимавайте обаче, защото ние сме саааааааааамо на 12 точки! ИДВАМЕ!!!!! *lol**lol**lol*

gogo54
05.12.2013 03:53

Пич ти си най якия фен на Манчестър заклевам се ;дд!

sdw
05.12.2013 02:00

xaxaxaxaxa

elkunaguero
05.12.2013 00:38

Вече мисля че Арсенал е най големият фаворит за титлата..

Заслужавате си !

valer4y
04.12.2013 23:46

Браво на Арсенал! Искрено им желая да станат шампиони този сезон!

Kigo
04.12.2013 23:39

Браво ,поредна победа, жалко, че не дават по диема или нова някой от отборите в челото, Сън и Челси например направиха интересен мач

Szczesny_96

Поредният перфектно изигран мач. Тази година ще прекъснем сушата и то с най-трудно постижимия трофей, а именно Вл .Дано отборът успее да запази тази форма до май!Арсенал Шампиони!*cup**cup**cup**beer**beer**beer**smile**smile**smile*

babavuna
04.12.2013 22:56

После да казват, че една птичка пролет не прави *beer*
В момента, а и в дългосрочен план Арсенал май ще има най-ненормалната халфова линия в света. Йозил, Рамзи, Уилшър.......без коментар*cool*

canttouch49
04.12.2013 22:50

Йозил-Рамзи-Йозил-Рамзи - ЦЯЛ СЕЗОН ТОВА НИ ЧАКА. 2;0 - Честити ни 3 точки Гънъри!

aa2
04.12.2013 22:49

Шах и мат - 2-та минута на 1-то полувреме гол, 2-та минута на 2-рото полувреме гол.Чао, чао!

До коментар [@comment 1521415] от [@user sakata_97]:

Набор 97 говори за лапане на банан ? Смешно много смешно , айде ела ми го дай този " банан" Който повече прилича на Дебърцин

sakata_97
04.12.2013 22:48

Ти набора не гледай само те предупреждавам да не хейтваш че ставаш комичен.Аре марш от тука

overdrive
04.12.2013 22:36

Голяма доминация им ударихме, но все пак резултата е само 1:0 ... Срещу Марсилия беше още по-голяма доминация с много голови положения + пропусната дузпа и краен резултат едва 2:0 !! Надявам се да няма много напрежение второто полувреме и да си вземам мача без проблем.

canttouch49
04.12.2013 22:10

Казорла МОТМ за сега! Много играе испанеца.

aa2
04.12.2013 22:11

Всички играят перфектно за момента.Наистина са радост за окото!!!

aa2
04.12.2013 22:00

Уникален Арсенал през този сезон...най-накрая виждаме истинския Арсенал.Както казах и след мача с Кардиф - отбора на сезона във ВЛ!!!

luiz_lfc
04.12.2013 22:42

Аз вече като видя Суарез срещу норич и залагам да направи хеттрик *lol*. Уинър ако ни пуснат тема ще е супер между другото

aa2
04.12.2013 22:41

Еми честито, радвам се, ако сте отбора на целия свят, вие сте си симпатичен отбор, така че няма да съжалявам, ако вие сте най-добрите.Лошото в случая е, че сте много назад, но всички се надяваме да ви видим на върха скоро. П.С. - гледай Арсенал и ще разбереш защо това е отбора на ВЛ.Аргументирай се с твърдението, че не сме отбора на ВЛ.

Kireto1232
04.12.2013 22:39

Брато не се заяждай наслъждавай се на нашия мач ,чакам с нетърпение да видя дали шоуто на Луис ще продължи !! Успех Артилеристи !

04.12.2013 21:48

Бендтнер вкара , повтарям Бендтнер вкара!!!!!!!!

aa2
04.12.2013 22:25

Какви бъзици?Омръзна ни на нас да ви гледаме в нашите теми да псувате отбора ни без причина, да се подигравате за неща случили се в миналото(да, мача с Милан е в миналото, а във втория мач им спукахме гъза от бой).Твоя отбор има мач - иди си пиша в онази тема, тук нямаме нужда от драми!!!

04.12.2013 22:23

Жалко и за тези на Арсенал тези които не носят на бъзици а веднага се правят на интересни

aa2
04.12.2013 22:20

Абе смешен, вземи се изнеси от тази тема, че ако ви започнем смешния отбор ще има да ви редим резилите 3 дена...Да ви е*а и смешните фенове на тоя отбор, не виждате ли, че се излагате?Жалко за малкото фенове на Челси, които са наистина нормални хора!

04.12.2013 22:19

Все пак сме се качвали на трона на европа барабар с 2-те най - силни купи но по - добре си е викаш да паднеш с 4:0 на 1/4 финал от милан а ?

XIZOR
04.12.2013 22:09

Нали в Англия всеки може да бие всеки, това е неписано правило, но такова правило не важи за Шампионска лига и страшилището Базел*wink*

canttouch49

Ебаси главата заби Датския ТАРАН . БОГ Е ДЖЕНКС с тва центриране ГОГО ГЪНЪРС.

04.12.2013 21:38

Не вярвам Венгер да подценява съперникът, явно има някакъв проблем с Жиру, може би е твърде уморен, все пак изигра голям брой мачове за малък период.Ще видим...то така и така Рамзи шпори постоянно, Йозил може да добави някое голче, а Уолкът също не е за подценяване.Мисля, че имаме достатъчно голмайстори, че да се притесняваме.

gunner_tr
04.12.2013 21:37

Охохохохо! Бачо Колъо ще води атаката ... ще е интересно *lol*

d1m0kka
04.12.2013 21:36

Добре... Не мога да разбера защо Бенднер е титуляр...

overdrive
04.12.2013 22:33

Сега разбра ли защо ? *lol*

sakata_97
04.12.2013 21:39

Защото по удобен мач за почивка на Жиру от този със Хъл Сити няма да намери.После всеки знае що за тежки мачове ни предстоят.Само се дразня на това че Вермален за пореден път няма да играе*angry*