Както обикновено реакциите и коментарите по топката бяха много различни. Според някои специалисти топката ще затруднява вратарите или пък е по-добра за плажен футбол.
Участие в презентацията в Бразилия взеха Ернанес, Кафу и Кларънс Зеедорф.
Технологията по създаването на топката е идентична с тази на Танго 12 (Евро 2012), Кафуза (Купа на Конфедерациите 2013) и официалната топка на Шампионската лига.
В мащабната кампания на ФИФА и Адидас по популяризирането на топката ще се включат много известни футболисти. Топката тежи 500 грама.























За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!
РегистрацияКоментари
05.12.2013 01:20
Аржентина *lol**lol**lol**lol*
04.12.2013 20:54
Бразилия или Аржентина са шампиони на тоя Мондиал просто е ясно като бял ден *smile*
05.12.2013 01:21
#22*lol**joking*
04.12.2013 20:42
А сещате ли се какво им е на вратарите когато тази топка с 5 цвята се върти и лети срещу тях с 80км....разноглетство*thumb_up*
04.12.2013 16:30
По-яка е от световното в Герамния,където цялата топка беше на дамски превръзки...и все пак малко са прекалили с тези цветове,но пък става въпрос за Бразилия ;д Поне е различна и интересна!
04.12.2013 20:19
Ти явно си гледал топката а не мача,от телевизора едва ли се вижда чак толкова добре,та се оплаквате от цветовете.
04.12.2013 15:58
Готина е *cigarette**ball*
04.12.2013 15:52
Германия ще мачка всичко наред! *thumb_up* *cup*
04.12.2013 20:53
Ше мачка дедовия Германия *joking**joking**joking*
04.12.2013 15:33
Тази купа всеки мечтае да я вдигне, а с тази топка...ще се вкарат такива головее...нямам търпение вече да дойде Юни месец *tongue*
04.12.2013 14:30
Страхотна е топката! Малко по-екзотична, точно като за Бразилия! *thumb_up*
04.12.2013 13:37
Купата ме кефи,ама топката много шарена*thumb_up*
04.12.2013 13:37
Aко си спомняте преди годинa имaше анкета как да се казва топката. Имаше три варианта: Бразука, Карнавалеска и Боса Нова. Аз гласувах за Бразука и то взе,че избраха това име.Топката е много готина не знам какво не и харесвате.
04.12.2013 12:38
Купата е невероятна със страхотен дизайн и топката е готина!
04.12.2013 11:50
Единственото грозно е емблемата на аватара ти *wink*
04.12.2013 11:20
Много е грозна също и купата
04.12.2013 19:24
Работата е там, че отборите на, които си фен симпатизираш, само, защото сте фрашкани с пари. Броят фенове на даден отбор няма значение.
04.12.2013 15:19
тоооз пак земи са гръмни истински им били феновете сигурно и на теб са ти дали някои милион за да си им фен иначе едва ли някои ше иска да е фен на тези сините пеперуди
04.12.2013 14:32
А така!
04.12.2013 14:20
Поне феновете ни са истински,не да харесват Юнитед само защото имал много фенове...
04.12.2013 13:13
Как всички тръгвате да му сипвате. Много омраза има във Вас, типичен български манталитет. Щом неговото мнение е различно от вашето, почвате да го обиждате и да му давате минуси. Така и трябва да бъде, че кой е той за да си дава мнението, нали ?? И мен не ме кефи топката, същата е като глупавите топки които ЕА games си вкарват във Фифата, предните топки на Адидас за световните първенства бяха по-добри. И какво сега ще почнете минуси ли да ми давате ???
04.12.2013 12:39
Затова от толкова години не се сменя *smile* , а топките е нормално да се сменят все пак е реклама!
04.12.2013 12:25
Вярно, за фенове като тебе единственото което ви влече са лъскавите неща, ама вие сте малцинство.