Виляреал изпусна Малага в последната минута (видео)

23:30
Отборът на Виляреал пропусна да запише втори пореден в испанската Примера дивисион, след като допусна разочароващо равенство 1:1 при домакинството си на Малага.

Аншоа се добра до точката секунди преди последния съдийски сигнал чрез бразилския защитник Уелигтон, а попадението за домакините бе дело на Бруно в 32-ата минута. Така Жълтата подводница пропиля добра възможност да затвърди позицията си в челната четворка.

Виляреал заема 4-о място във временното класиране с актив от 28 точки, докато Малага е 14-и с 14, на 2 от зоната на изпадащите.

Хетафе пък се поздрави с минимална победа (1:0) в ранния мач от 15-ия кръг на Ла Лига. Тимът от мадридското предградие излъга Леванте с гол на Педро Леон в 79-ата минута и запази 5-ата си позиция с 23 точки. Гранотес от своя страна остана на 13-о място със 17 пункта.

Getafe 1-0 Levante 29.11.2013 ourmatch.net by ourmatch