Видал остави Ювентус в играта (видео)

00:05
Италианският шампион Ювентус постигна победа над гостуващия Копенхаген в мач от 5-я кръг на Шампионската лига. Двубоят в Торино приключи при резултат 3:1 за бианконерите.

Артуро Видал откри резултата от дузпа през първото полувреме, но след грешка в защитата на Юве в началото на втората част Олаф Мелберг изравни. Същият обаче подари втора дузпа на домакините, реализирана от Видал. Халфът обаче вкара и от игра с глава, с което реши всичко в срещата в 63-та минута, възползвайки се от асистенция на Пол Погба.

Така Ювентус излиза на 2-ро място в класирането на група "Б" с актив от 6 точки, а Копенхаген е на последната 4-та позиция с 4 точки.

headhunters
28.11.2013 16:01

Успех в ЛЕ , не се заблуждавайте , че може да вземете нещо в Турция , иначе браво за вчера след като ви дадоха 4 дузпи в ШЛ за 4-5 мача най накрая взехте 1 победа *lol*

Juventus_1988
28.11.2013 19:52

Догодина вие няма да се класирате за ШЛ.

biserms
28.11.2013 19:11

Мога да ти пожелая само още много такива мигове: [@link http://www.youtube.com/watch?v=F9I-SEEF94Y] хахах неудачник *joking**joking**joking**cry*

headhunters
28.11.2013 18:39

Ами дано пак се срещнем , въпреки че тази година трудно ще стане при положение, че почти сигурно вие ще играете в ЛЕ и не виждам как ще стане това да се срещнем *lol* , догодина по може *smile*

vEHCu
28.11.2013 17:50

Как може да говориш за Юве при условие, че пак сме първи в Серия "А", а вие сте четвърти с най-прехваления треньор във света. Тайничко се надявам отново да се срещниме в ШЛ за да ви залепиме отново троен звучен шамар, за да си седнеш на задника и да не говориш много за Юве. А забравих и поздрав от КРАЛ АРТУРО !

28.11.2013 16:41

Успех и на вас за 4тото място във Висшата лига.Не се заблуждавай,че ще се класирате пред Ливърпул,Ман. Юнайтед и Арсенал.

futbolista_rs
28.11.2013 16:38

Ииии приза за клоун на сайта се връчва на headhunters *party*

biserms
28.11.2013 08:19

Мача вчера не успях да го гледам, ама по-чисти дузпи от тва здраве му кажи. Първата, ония играе волейбол, ръката му е перпендикулярна на тялото, а при втората тоя скочи с двата крака в краката на Йоренте...

biserms
28.11.2013 08:14

До коментар [@comment 1517511] от [@user headhunters]:

Абе глупак спри се бе. Не осъзнаваш ли че заради тебе стават повечето скандали в тоя сайт ? Всички са намразили Челси заради тебе. Паляк. Във всяка тема на Ювентус идваш да сереш и после очакваш феновете на Юве да уважават отбора ти.

MiTaKa_D
28.11.2013 03:34

Не се занимавай с велики отбори а гледай Базел.*lol**lol**lol*

Kirilov_10
28.11.2013 00:22

Тотална доминация, имаше грешки в защитата (най-вече от статични положения), това 3-5-2 важи срещу селските отбори, но в Европа с грандовете ще е тегаво, към 70 мин превключихме на 4-3-3 и веднага се видя раздвижване и по-смислени атаки(не безбройни подавания около наказателното поле на противника),повечето бяха на ниво, Погба и Видал над всички, Киелини и Бонучи с добър мач, Буфон можете да се намеси при гола на Копенхаген, Йоренте също с добър мач, а Тевез беше дупка...

Rezors
28.11.2013 00:11

Честито на феновете на бианконерите!*wink**smile*Дано продължите на 1/8-финалите и да се срещнем някъде*smile**thumb_up**beer*